Reklama
 
Blog | Ross Hedvicek

Filtrovani pravdy pravdepodobnosti

Kazdy hospodsky filozof vam u piva a gulase potvrdi, ze pravda je relativni a ze kazdy ma svou pravdu. Je pak uzasnou ironii osudu, ze tak prolhany narod jako Cesi a zeme ceska, kde pravda nikdy nemela co delat se skutecnosti, ma coby narodni heslo "Pravda vitezi". Uchvancancujici! Cesko je vubec zeme uzasnych extremu, ktere nemaji nikde. Ani v Americe ne. Narod intelektualnich slepcu, ktery sto padesat let od premiery Fidlovacky, kde slepy (no pun intended, I guess) houslista Mares zafidlikal Kde domov muj, porad hleda a hleda a nemuzou ten domov najit. Vedlejsim produktem vyseuvedeneho je cesky komplex menecennosti, ktery je vseobecne maskovan prehnanou sebevedomosti a vlastenectvim. Co je ovsem prozrazuje, je jak uzasne neduverivy je prumerny cesky clovek ke zrejme pravde. Asi jako medvidek myval, kdyz mu date cukrle. Bude je umyvat a umyvat, az mu v pacickach nezbude vubec nic. A pak uz jen cumi jako blbec. Jako Cesi. Ti se taky snazi tu pravdu tak nejak umyt a vylepsit - a pak na vysledek cumi jak myvali.

Uvadim priklad: Cesi se domnivaji, ze pokud je byt i mala cast podane informace zpochybnitelna (ne chybna, pouze z nejakeho hlediska zpochybnitelna), ze to automaticky rusi platnost cele informace. Behem let sveho vlastniho spisovani jsem obdrzel z Ceska i perly jako tahle: "Mate ve vasem textu chyby! Nepise se "by jsme", ale "bysme". Kdyz neumite poradne cesky, jak mam potom brat vazne zbytek vaseho clanku?".

Tato technika naramne vyhovuje smysleni vetsiny spolecnosti, protoze timto zpusobem se da zdiskreditovat naprosto vsechno. Vezmete si treba Miroslava Dolejsiho a jeho "Analyzy 17. listopadu a zmen ve vychodni Evrope v roce 1989". Dolejsi byl clovek vyjimecnych pozorovacich a kombinacnich schopnosti. Z druhe strany jeho geopoliticky usudek byl na velmi nizke urovni (vyveseni britske vlajky v roce 1951, skutecnost, ze v roce 1968 neemigroval, v roce 1975 pise na zadost novinare zpravu, za kterou byl znovu odsouzen do vezeni). Takze nebylo nic jednodussiho nez technickou stranku (sucha fakta) jeho Analyzy naprosto zdiskreditovat pridanim uvah o zidozednarskem spiknuti, spiknutich vseobecne a anti-semitismu vubec. A Dolejsi byl vyrizen i s jeho analyzou. Co ja vim, treba si Dolejsi myslel, ze jeho anti-semiticke kydy byly "pravda"? Byl ostatne jen produktem ceske spolecnosti – asi ani jinak uvazovat neumel a nemohl?

Co by mel udelat dnesni ctenar, snazici se o vytvoreni kvalifikovanejsiho obrazku o sve vlastni historii, je aplikovat FILTR PRAVDEPODOBNOSTI. Dalsi priklad: Kdyz se pali slivovice, tak se pali z uzasne smradlave sracky z kvasiciho ovoce. To znate, ne? Kdyz se prumyslove vyrabi lih pro vase uzasne dobre likery, tak se vyrabi z repne melasy. To je taky hnus. Proces je identicky jako u slivovice. Prepaluje se a prohani se to velkym mnozstvim filtru a oddeluje se to, co je spatne. Takova spatna slivovice, ktere se rika vyskocek, tu piji jen prasata a nebo se to naleva Prazakum, kdyz prijedou na Moravu (oni to stejne nepoznaji). V prumyslovem podani se zase vyhnete spatnemu lihu, kteremu se rika methyl, z toho se zase spolehlive slepne – a jsme zase zpatky u slepych Cechu, co zpivaji Kde domov muj – veci se asi pohybuji v kruzich 🙂

Stejna pravidla, jako u slivovice musite pouzivat i ve svem pristupu k novym a neobvyklym informacim. Kdyz vezmete Dolejsiho Analyzu a odfiltrujete veskery cesky anti-semitismus a potrhle zido-zednarske teorie o spiknuti, pak vam zustane sucha technicka analyza, jak to asi mohlo v tom listopadu 1989 byt. A o to jde. Tak to musite delat s tim kvasicim ovocem informaci podavanym ceskym tiskem, s tou srackou proti-americkych a anti-semitickych informaci z ceske televize a rozhlasu – jinak se k jadru veci – te dobre slivovici – nedostanete. A vyskocek a methyl prece nepijete, ne?

Reklama

Jeden muj ctenar mi poslal clanek, jehoz autorem je pravdepodobne Petr Cibulka, protoze pochazi ze stareho cisla Necenzurovanych novin a jsou tam cele vety psane pouze velkymi pismeny. Cibulka je velmi podobny pripad jako Dolejsi – ve svem clanku vam predklada sucha fakta (tech se drzte), zalite omackou jeho vlastnich podezreni a teorii. Je na vas, abyste byli schopni spolehlive rozlisit, co je fakt a co je pouze podezreni. Filtrujte to jako slivovici. Rodinne vztahy lidi jsou vzdy suchy fakt – zda byla osoba dustojnikem KGB a velmistrem zido-zednarske loze uz je obvykle kokotina. Dustojniky KGB mohli byt jen rodili Sovetcici, zadny cesky kolaborant – ti byli Kagebaky pouze rizeni. Je nepravdepodobne, ze by treba Vaclav Klaus sam byl "kagebakem" – ale je vice nez pravdepodobne, ze s nim Karel Kocher na pokyn KGB hybal jako "neviditelna ruka trhu".

Takze si prectete nizeuvedeny (pravdepodobne) Cibulkuv clanek a oddelujte zrno od plev. Pokud jste prilis mladi, zeptejte se rodicu (pokud tedy vasi rodice nejsou byvali komunisti). Jako zakladni pravidlo pouzijte, ze komuniste nepovolovali zadne vyhody nikomu zadarmo, v padesatych letech studovali na vysokych skolach jen "spolehlivi", do zahranici jezdili v padesatych letech jen vylozene komunisticke svine – z toho pravidla nebyly zadne vyjimky. A totez nastalo znovu po dubnovem plenu UV KSC v roce 1969, ktery poslal placiciho Dubceka do Turecka a Husaka postavil do cela normalizace. V sedmdesatych letech slusni lide v zahranici nestudovali a dokonce tam ani necestovali! Pobavte se:

NN 01/2001 otiskly vynikající analýzu francouzské sovetoložky Francois Thomm „MRÁZ PRICHÁZÍ Z KREMLU – PPLK. KGB VLADIMÍR PUTIN", která se systematicky zabývá situací v dnešním Rusku. Z brilantní analýzy situace pred a po nástupu Putina k moci a z analýzy osobnosti Vladimíra Putina, jehož otec sloužil jako elitní príslušník výsadkového útvaru hrdlorezu GRU SPECNAZ na ponorce, vyplývá nejenom to, že Putin nabídl své služby zlocinecké organizaci KGB již ve svých 17-ti letech, ale je z ní predevším zrejmé, že Rusko ve strední Evrope zesiluje své, už i tak mimorádne silné posice a ambice. Bohužel pro nás Rusko považuje i nadále tento prostor za svoji sféru vlivu právem víteze II. svetové války. Strategie se od dob Studené války nezmenila: ROZDELIT PO DOBRÉM NEBO PO ZLÉM ZÁPADNÍ TRANSATLANTICKOU ALIANCI A PAK DOBÝT NEBO POHLTIT EVROPU. Mení se jenom taktika. Pokud se Putinovi podarí uzavrít s USA tento obchod, nerozhodnost a bezradnost socializující se Evropy ho nezastaví. A PRÁVE O TENTO GLOBÁLNÍ VÝMENNÝ OBCHOD S USA NA ÚKOR EVROPY SE ZROVNA TED PUTIN USILOVNE SNAŽÍ, POKUD UŽ MEZITÍM NEUSPEL… Viz. NN 22/2000: „KOMUNISTICKÉ ROZVEDKY A JEJICH BILL CLINTON", strana 12 – 17 a NN 23/2000: „KOMUNISTICKÉ ROZVEDKY A JEJICH AL GORE", strana 16. Buh nás ochranuj.
Tradicne mimorádne dobrou orientaci zahranicní, hospodárské, vojenské i špionážní politiky Ruska ve strední Evrope podporuje navíc i skutecnost, že ruský president Putin pusobil jako komunistický rozvedcík na obou stranách nejžhavejší linie Studené války: V hlavním meste Nemecké spolkové republiky v Bonnu už v 70. letech (odtud byl vypovezen jako špion) a v komunistické cásti Nemecka, v NDR, v 80. letech, kde si vysloužil povýšení a vyznamenání. Tedy práve v dobe, kdy tandem sovetských rozvedek KGB/GRU velmi intenzivne pripravoval svoje kádry na sérii zmen nejenom uvnitr disentu, když V NEKTERÝCH ZEMÍCH MUSEL DISENT NAPRED SÁM VYTVORIT NEBO ALESPON ROZHODUJÍCÍM ZPUSOBEM KÁDROVE POSÍLIT A PREVZÍT NAD JEHO OFICIÁLNÍ POLITICKOU REPRESENTACÍ PLNOU KONTROLU, ale i ve všech vrstvách „šedé zóny" v celé Východní Evrope. Nezbytné ekonomicko-politické zmeny, spocívající v showbyznisovém STAŽENÍ KOMUNISMU Z OBEHU (likvidace pomníku, symbolu, názvu ulic atd. atd.) a zejména v PRIVATISACI NÁRODNÍCH MAJETKU DO VLASTNÍCH RUKOU, bez jejichž provedení nebylo možno zajistit velmocenské postavení Moskvy pro 21. století (viz. NN 02/2000: „KGB KONECNE PROMLUVIL: ZMENY EVROPY RUKAMA KGB"), mely být po technické stránce provedeny budto dialogem u kulatého stolu (Polsko, Madarsko), nebo vynucením si dialogu pomocí umele vyvolaných poulicních nepokoju (NDR, CSSR). Pouze v Rumunsku se nakonec dostaly ke slovu zbrane, když generál Iliescu, agent KGB už od roku 1952, svrhl se svými armádními jednotkami v krátké obcanské válce krajne despotický režim „národního" komunismu, ne príliš prátelského vuci Moskve… Dnes, po pokusu predchozí pravicovejší rumunské vlády o vstup do NATO, je ve vysoce strategickém Rumunsku, které otevírá nebo uzavírá Rusku cestu na Balkán, osvedcený generál Iliescu opet u moci…

JAK SE KALIL CESKÝ SAMET
Podle názoru NN hlavním úkolem této nové nebo preskupené sovetské posicní a vlivové agentury, která byla vytvárena a formována v prubehu celých 70. a 80. let, aby mohla být efektivne nasazena k uskutecnení nutných ale opoždených zmen na samém jejich konci, bylo po vyvolaném „revolucním vzepetí" na maximum brzdit a kontrolovat „revolucní" vývoj a eliminovat jakoukoliv jednoznacnejší orientaci na konkurencní mocenské struktury jako je NATO nebo Evropské spolecenství. Zejména pak ZABRZDIT JAKÝKOLIV SYSTÉMOVÝ PRÍSTUP K DENACIFIKACI A PREDEVŠÍM DESOVETISACI KOMUNISTICKÝCH ZEMÍ, napríklad NA BÁZI OSVEDCENÝCH „BENEŠOVÝCH DEKRETU" (POTRESTÁNÍ ZLOCINCU, KONFISKACE JEJICH MAJETKU), které by pro tento úcel nebylo ani nutné príliš aktualisovat. Popsaná strategie mela zajistit, krome jiného i DUSLEDNÝM VYRAZENÍM AUTENTICKÉHO, ZKUŠENÉHO A HOSPODÁRSKY SILNÉHO POLITICKÉHO EXILU Z ÚCASTI NA TECHTO ZMENÁCH, hladké vítezství sovetskému projektu z dílny KGB/GRU na nerušený PRECHOD VLÁDNOUCÍ KOMUNISTICKÉ NOMENKLATURY A StB DO EKONOMICKÝCH POSIC JAKO NUTNÉHO MEZIKROKU PRED JEJICH NÁVRATEM ZPET DO POLITICKÉHO VEDENÍ STÁTU. Tedy vítezství projektu zvaného privatizace a „šoková terapie", tj. PRIVATISACE VEŠKERÉHO NÁRODNÍHO MAJETKU BEZ ZAJIŠTENÍ NEZBYTNÝCH PRÁVNÍCH PODMÍNEK, KTERÉ BY ZAJISTILY ROVNÉ ŠANCE PRO KAŽDÉHO A SOUDNÍ PREZKOUMATELNOST SPRÁVNOSTI A POCTIVOSTI PRIVATISACNÍCH ROZHODNUTÍ. K úspechu tohoto podvodu komunisté potrebovali minimálne tri faktory: Mozek, svaly a verohodnost pro ZNEUŽITÉ obyvatelstvo a svet. Mozek dodal tandem KGB/GRU, svaly sovetská armáda a verohodnost tomuto podvodu na obcanech vlastní zeme dodal Václav Havel…

ÚCET ZA PODVODNOU PRIVATISACI A KDO JEJ NAKONEC ZAPLATÍ…
Je treba v této souvislosti zvlášte zduraznit, že celá tzv. „privatisacní soutež" byla od samého pocátku podvodem spáchaným na duverivých obcanech – danových poplatnících. Ministerstvo pro správu národního majetku a jeho privatisaci, v jehož cele stál témer po celou dobu tehdejší místopredseda dnešní ctyrkoalicní ODA ing.Jirí Skalický (podrobnosti k jeho osobe viz. níže), vzniklo vyclenením Majetkového a devizového odboru z Federálního ministerstva financí Václava Klause. Byl to práve onen povestný odbor, pracující pod absolutní kontrolou KGB a složený z nejkovanejších komunistu, komunistek a estébáku „v cinných zálohách", který po desetiletí zajištoval stálý prísun devizových prostredku z CSSR do Moskvy na financování celosvetových teroristických, špionážních a „mírových" operací v režii Moskvy. Celá privatisace pak u nás dopadla presne podle tohoto scénáre… Z šoku této „šokové terapie" se vzpamatovávají všichni obyvatelé až nyní, kdy je privatizace národního majetku do rukou komunistické nomenklatury, milicionáru, estébáku a jejich spolupachatelu už dávno zdárne ukoncena a kdy je postupne vystavován úcet za privatizaci touto „ceskou cestou". V praxi to znamená, že KAŽDÝ VÝDELECNE CINNÝ OBCAN TOHOTO STÁTU BUDE MUSET ZE SVÝCH DANÍ V PRÍŠTÍCH LETECH A DESETILETÍCH ZAPLATIT NEJMÉNE 460000, – Kc. Dvouclenná rodina tedy 920000, – Kc… Viz. NN 24/2000: „PRIVATISACNÍ ÚCET 1990 – 2000 ZA REBOLŠEVIZACI CR JE 2,385 BILIONU Kc!!!".

KOMU ZA TO VDECÍME
Krome predsedy vlády Václava Klause a jeho lidí zde vykonal nenahraditelné služby komunistum, Rusum a východním mafiím svojí patrne úmyslnou pasivitou napr. notorický ministr vnitra JAN RUML (CHARTA77, OF, KAN, ODS, dnes Unie svobody, zítra…) a všichni(!!!) jeho námestci i jeho policejní reditelé a policejní presidenti, dále pak predseda ODA „JUDr."/Mgr.JAN KALVODA a všechny(!!!) jeho legislativní skupiny a kádry, dále privatisacní trojhvezdí JIRÍ SKALICKÝ, ROMAN CEŠKA, TOMÁŠ JEŽEK (všichni ODA), dále všichni representanti postkomunistické „spravedlnosti", napr. JUDr.OTAKAR MOTEJL, dlouholetý predseda Nejvyššího soudu a ex-ministr spravedlnosti za CSSD a mnoho a mnoho dalších, dobre vybraných a vyškolených kádru polistopadové sametové nomenklatury. A to ješte nemluvíme o tom, že PODLE ÚDAJU RÍMSKÉ PROKURATURY EXISTUJE DUVODNÉ PODEZRENÍ, ŽE JAN RUML JE SPOLU SE SVOU BÝVALOU NÁMESTKYNÍ AGENTEM KOMUNISTICKÉ StB a že i náš bodrý a tímto státem z penez danových poplatníku velmi dobre placený „obránce obcanu a jejich lidských práv pred tímto státem" JUDr.OTAKAR MOTEJL je rovnež dlouhodobe podezíraný ze spolupráce s StB. Nejpozdeji po své težké autonehode v 80. letech, kdy údajne ujel v opilosti z místa cinu… Neujela však StB, která vše zdokumentovala… Musíme si proto pockat až bude odtajnen Motejluv svazek, ukrytý dosud pred zraky obcanu-danových poplatníku ve FONDU Z. Presto pripomínáme, že dosud žijí politictí vezni, které Motejl odmítl v roce 1968 rehabilitovat pro jejich až príliš silný antikomunismus. Jiným obetem komunismu zase po sovetské invazi servilne rušil již schválená rehabilitacní rozhodnutí. Viz. NN 13 a 14/2000. Je tristní, že zmeny v justici k lepšímu mohou nastat teprve jeho odchodem… Se stejným úkolem, tedy nereformovat systém a vše a predevším všechny ponechat bez jakýchkoli závažných a hlavne nevratných zmen, vstupoval do vlády, tentokrát už za ODS, také predpokládaný agent StB JUDr.JIRÍ NOVÁK, jinak formálne rovnež ministr „spravedlnosti". Ani toho ovšem v „Cibulkových seznamech" nenajdete. Zato ho urcite najdete na fotografiích dodnes vyvešených v restauraci U Holubu v Praze, patrící ruskému státnímu organisovanému zlocinu, jak se tam objímá, spolu s dalšími nejvyššími predstaviteli tohoto státu, s ruskými mafiány a ceskými prostitutkami. To byl taky hlavní duvod onoho slavného policejního „zásahu u Holubu" – zabavení kompromitujících fotografií a videozáznamu z podkrovních pokojíku… Jinak cetné pikantní podrobnosti k osobe ministra nespravedlnosti JUDr.JIRÍHO NOVÁKA a jeho vztazích s StB najdeme na internetovém vyhledávání v cláncích NN z let 1993-94. Krome mnoha jiných doporucujeme zejména dva clánky: „MINISTR NESPRAVEDLNOSTI JIRÍ NOVÁK, PRAVÁ RUKA StB" a „MINISTR NESPRAVEDLNOSTI JIRÍ NOVÁK, PRAVÁ RUKA StB A VÁCLAVA KLAUSE" Tehdy to bohužel nikoho nezajímalo a to vcetne vedení Konfederace politických veznu…

S PUTINEM NÁS ZREJME POJÍ VÍC NEŽ BYCHOM CHTELI
Predpokládejme, že i sám dustojník KGB VLADIMÍR PUTIN, mající svoji operacní základnu u našich hranic v regionu Dráždany – Lipsko, mel urcite ve své služební kartotéce jména nekolika desítek mladých a perspektivních kádru z CSSR, nebot KGB mnohdy své agenty rídí z jiné zeme. A do NDR mohl tehdy opravdu jezdit kdejaký svazák. At už na ruzné bolševické akce, sjezdy, mítinky, mezinárodní veletrhy v Lipsku, výstavy nebo souteže. Svoje perspektivní kádry mohli tedy Rusové nerušene verbovat z rad ambiciózních a se zkostnatelým jakešovsko-husákovským režimem nespokojených svazáckých funkcionáru. Navíc bez jakéhokoli rizika. Navázání a udržování dobrých vztahu s „bratrskou sovetskou stranou" nepredstavovalo pro tyto mladé bolševické kádry nejenom žádné nebezpecí, ale bylo naopak zárukou jejich další úspešné kariéry pod sovetskou okupacní správou jejich zeme. Ostatne nastaly i prípady, kdy „sprátelené bratrské" rozvedky vyfakturovaly „naší" StB legalizaci krátkodobého pobytu nejednoho „odbojáre" za jeho „antikomunistickou" prípravu na svém území. Je treba také pripomenout, že casté návštevy SSSR by byly pred plánovaným prevratem podezrelé. Tím by totiž Moskvou pripravená garnitura „revolucních vudcu" rychle prišla o svoji novou, tentokrát už „antikomunistickou" identitu a verohodnost. (I když HRADNÍ sametové mocenské nomenklature ve složení JIRÍ KRIŽAN, JAN RUML, PETRUŠKA ŠUSTROVÁ, ALEXANDR VONDRA, MICHAEL ŽANTOVSKÝ, LUBOŠ DOBROVSKÝ, FRANTIŠEK STÁREK, JAN PRINC, JAN JÍRA, MARTIN FENDRYCH, OLDRICH CERNÝ, KAREL SCHWANZENBERG a mnoha a mnoha dalším, by na kontaktech se „sovety" nepripadalo z jistých duvodu, které zde zatím nechceme rozvádet, podezrelé naprosto nic. Spíše práve naopak…). Z tohoto duvodu mela NDR pro KGB své nezastupitelné místo…, stejne tak jako k urcitým operacím speciálne využívané Polsko…

PRO KOHO PRACUJÍ CESKÉ TAJNÉ SLUŽBY?
Pro drobné dokreslení situace uvádíme, že i sám vudce levicových republikánu a komunistický cenzor PhDr.MIROSLAV SLÁDEK mel být agentem východonemecké Stasi a tedy v prípade potreby i agentem rozvedky KGB. Jako takový mel být údajne rízen a úkolován ješte v roce 1992. Kým je rízen dnes není zcela jasné. Je však pozoruhodné, že tehdejší ministr vnitra JAN RUML mel údajne zabránit BIS dr.Sládka rozpracovávat… Kolik ješte bylo podobných Sládku, které bylo RUMLEM zakázáno rozpracovávat??? Temito a podobnými opatreními ze strany vedení domácích „silových ministerstev a organisací" byly v rozhodujícím období po prevratu udržovány „sovetské síte" v optimálním pracovním režimu, což bohužel pokracuje i po našem vstupu do NATO. Velmi podobné informace zacínají v posledních týdnech unikat i kolem osoby bývalého dustojníka StB LUDVÍKA ZIFCÁKA, alias povestného „studenta Ružicky" z Národní trídy 17.11.89. Podle techto, bohužel težko overitelných informací, mel být už v polovine 90. let naverbován ÚZSI, tedy ceskou rozvedkou. Po celou dobu má být rízen tvrdými „prosovetskými" kádry sloužícími na ÚZSI…
Historie rozmachu ceskoslovenské zahranicní rozvedky je už od I. republiky neodlucne spojena s historií celosvetového rozmachu obuvnického impéria TOMÁŠE BATI a jeho nástupcu do roku 1939, 1945, 1948 a bohužel i po nem. Všichni Batovi „mladí muži" a „mladé ženy" procházeli mnohaletým velmi tvrdým a všestranným výcvikem, který je mnel pripravit pro zvládnutí jakékoliv životní situace. Nejlepších z nich pak byli vysíláni do zahranicí. Zlín se tak stal jedním z center svetové špionáže a reditelé Batových závodu a zahranicních filiálek se v mnoha prípadech stali residenty ceskoslovenské prvorepublikové rozvedky. Pripomenme si, že dedecek presidenta Václava Havla HUGO VAVRECKA, výrazný odpurce T.G.Masaryka a za II. Svetové války demonstrativní príznivec nacismu, ostatne jako tehdy celá Havlova rodina, byl jedním z reditelu Batových závodu ve Zlíne. Jeho syn a strýc Václava Havla IVAN VAVRECKA pak žil od roku 1949 v Argentine, když podle všech dostupných informací vycestoval z komunistického Ceskoslovenska naprosto legálne(!!!!!), stejne jako o dva roky pozdeji, tedy v roce 1951(!!!!!), na prahu III. Svetové války, druhý strýc Václava Havla MILOŠ HAVEL. Ten navíc pod legendou, že chce na Západe opet tocit filmy… Místo toho krátce po príjezdu založil v Mnichove restauraci, ve které pak po mnoho let hostil redaktory Radia Svobodná Evropa a protikomunistický exil… Za tohle se nikomu ze clenu Havlovy rodiny v komunistickém Ceskoslovensku vubec nic nestalo. Práve naopak: Presne v té stejné dobe, kdy se MILOŠ HAVEL nevrátil z výletu na Západ, mladý Václav Havel, synek z velkoburžoazní pražské zednárské rodiny, kolaborující s nacismem (už tato kombinace se naprosto vylucovala – zednári za Hitlera šli do koncentracních táboru!!!) a navíc ze zcela cerstvé nekolikanásobne emigrantské rodiny(!!!!!), byl prijat na strední školu a pak i na vysokou školu(!!!!!). Clenové ostatních podobne „postižených" rodin znali až do 60. let pouze tri možnosti manuálního(!!!) uplatnení: Hornictví, zemedelství, stavebnictví anebo nemanuální spolupráci s komunistickou StB… V prípade Havlovy rodiny jako bychom opet cítili stopy sovetských tajných služeb… Posudte sami.
Za nacistické okupace se nemecká rozvedka snažila Batovy lidi v zahranicí preverbovat pod hrozbou likvidace jejich rodin doma. V mnohých prípadech zrejme úspešne. Tentýž osvedcený postup použila po II. Svetové válce a porážce nacismu i komunistická rozvedka. Jak ceskoslovenská, tak i sovetská. Ta prevzala nejen vetšinu evropských archívu nacistické rozvedky a Gestapa, ale i veškeré informace z archivu ceskoslovenského MV vcetne komunistické rozvedky nejméne do roku 1990, ale pravdepodobne až do soucasnosti.
Tím vzniká, a to bez ohledu na tradice rodiny Havlu, pro CR vysoké riziko zpravodajské práce „pod cizí vlajkou" a navíc za peníze ceských danových poplatníku a proti jejich životním zájmum. V tomto prípade mohou Rusové pracovat bez jakéhokoli nebezpecí pod vlajkou dnešní zpravodajské služby clenského státu NATO!!! V této souvislosti by nás melo zajímat, kolik takových prosovetských dustojníku v ÚZSI ješte pracuje? A jsou tam vubec ješte nejací jiní??? Nebylo by to ostatne poprvé, kdy se sovetské armádní GRU podarilo „nabourat" do ceskoslovenské podzemní protinacistické a pozdeji protikomunistické zpravodajské organizace. Bylo to už pocátkem 40.let a ceská zpravodajská skupina se jmenovala AVALA MODRÝ KRUH. Pro porádek si pripomenme, že ÚZSI byl po 17.11.1989 rízen opravdu velice podivnými lidmi, jako jsou RADOVAN PROCHÁZKA (do roku 1993, pak se stal reditelem už od dob komunismu pred ceskými obcany-danovými poplatníky a jakýmikoliv kontrolními mechanismy vubec nejutajenejší špionážní organisace ROZVEDKA GENERÁLNÍHO ŠTÁBU, tradicne rízené prímo sovetskou GRU), dále JIRÍ RUŽEK (pak reditel vojenské kontrarozvedky VOJENSKÉ OBRANNÉ ZPRAVODAJSTVÍ (VOZ), od roku 1998 reditel BEZPECNOSTNÍ INFORMACNÍ SLUŽBY (BIS)…, když nad BIS vykonává kontrolu parlamentní výbor vedený ing.JANEM KLASEM, k jehož osobe a jeho vazbách na StB už v soucasné dobe existuje tolik materiálu, že mu musíme venovat samostatný clánek…), dále OLDRICH CERNÝ (1993-98), po volebním vítezství sociální demokracie PETR ZEMAN (1998 – 31. brezna 2001) – bývalý osobní sekretár tajemníka Jihomoravského KV KSC dr.JAROSLAVA ŠABATY. V soucasné dobe je ÚZSI rízen námestkem PETRA ZEMANA, zbehlým katolickým knezem FRANTIŠKEM BUBLANEM, který rovnež pochází ze Šabatovy skupiny, když PETR ZEMAN, který údajne neprošel bezpecnostní proverkou kvuli své predlistopadové spolupráci s komunistickou rozvedkou, stále pusobí v jeho reditelské kancelári a dohlíží na chod služby!!! Pak by ovšem mohla být Zifcákova role jak pri UDÁLOSTECH „SAMETOVÉ REVOLUCE 1989", na kterých se Šabatova skupina výrazným zpusobem podílela, tak i v celé cause Hucín, tedy zdaleka nejenom pri záverecné fázi propuštení ze služby a uveznení VLADIMÍRA HUCÍNA „svými vlastními lidmi" z BIS a za úcinné pomoci cásti jeho vlastní agenturní síte, mnohem pochopitelnejší… V této souvislosti je rovnež velmi zajímavé, že snad jediný otevrene protihucínovský clánek zverejnil práve zet JAROSLAVA ŠABATY a „obránce lidských práv" komunistických zlocincu ing.PETR UHL, kde jinde než v Rudém právu… Obdivuhodná delba práce…
Protože se v této analýze budeme pomerne casto setkávat se jménem PhDr.Jaroslava Šabaty, jednoho z domácích politických architektu „sametové revoluce", bude vhodné seznámit se ve strucnosti s jeho méne známou minulostí:
Jaroslav Šabata – 1945-70 clen KSC, 1968 clen ÜV KSC. Na jare 1949 clen akcní trojky na FF MU v Brne, která provádela politické cistky na vysoké škole, v roce 1950 na této fakulte organizoval podpisovou akci, žádající trest smrti pro Miladu Horákovou. V 50.letech se verejne zrekl svých rodicu-kulaku a podílel se též na rozprodávání majetku po emigrantech. Ucitel marxismu-leninismu. 1968-69 pusobil jako ideologický tajemník KV KSC jihomoravského kraje, do jeho pravomocí patrilo i politické rízení tamní expozitury StB. Za svoji zlocinnou komunistickou cinnost byl dvakrát vyznamenán Rádem Vítezného února. Po sovetské okupaci 2x veznen (Plzen-Bory a Litomerice). Celkem ve vezení strávil 6,5 roku. Jeden z nejduležitejších vudcu reformního komunismu. Po 17.listopadu 1989 z neho Petr Pithart udelal ministra bez portfeje pro koordinaci politiky mezi ceskou a slovenskou vládou. Je dodnes hlavou významné politicko-lobbistické skupiny, která má své cleny rozesety ve všech stávajících politických stranách napríc celým politickým spektrem. Díky tomu nemuže být nikdy poražen…


SVAZEK KGB NA KLAUSE Pepa Lux nebo Voloda Mlynár?
Necenzurované noviny získaly pro nekoho na první pohled šokující informaci ze které je zrejmé, že pocátkem roku 1994 obdržel predseda „národnefrontovní" KDU-CSL, ministr zemedelství a místopredseda Klausovy trojkoalicní vlády Josef Lux od Jevgenije Primakova, tehdy jednoho z vubec nejvyšších dustojníku rozvedky KGB, kopii agenturního svazku KGB, vedeného na Václava Klause. Tento svazek se však týká i dalších pro Moskvu obtížných politiku, a to napríc celým nelevicovým politickým spektrem. Proc KGB nepredala podobné svazky, vedené tentokrát na politiky levice (CSSD, KSCM, národnefrontovní lidovce), je zbytecné se ptát. O jejich špatne skrývané prosocialiské a velmi casto promoskevské orientaci, zamerené po vítezných volbách na VYSTOUPENÍ ze SEVEROATLANTICKÉ OBRANNÉ ORGANISACE (NATO), nemá až doposud nikdo duvod pochybovat… Od tohoto okamžiku politický vztah LUX-KLAUS pripomíná nápadne nevyvážený vztah MLYNAR-KUHNL (podle zatím neoverených informací je novopecený lídr ctyrkoalice JUDr.Karel Kühnl už dokonce podplukovníkem rozvedky StB!!!!! Necenzurované noviny mu tímto zcela nezištne alespon dodatecne gratulují k takovému povýšení…). Z osobního svazku KGB, vedeného na Václava Klause, mohl Josef LUX predevším získat osobnostní profil Václav Klause, jeho psychologický a psychiatrický portrét, vcetne skutecného životopisu a tím zjistit jeho slabá místa. Další materiál o Václavu Klausovi (a o mnoha jiných!!!) „vynesl" z BIS „pirátovi z Prahy" Viktorovi Koženému, podezíraného irskými úrady z práce pro KGB, bývalý dustojník 1.Správy StB (komunistická rozvedka) plk.Václav Wallis. Wallis behem svého pobytu v Londýne, kde pusobil jako komunistický rozvedcík, rídil krome rady jiných agentu i jednoho duležitého clena Labouristické strany, jenž byl zrejme klícovým clenem i soucasné labouristické vlády. Wallis byl údajne proveren pro další službu polistopadovému režimu práve Petruškou Šustrovou, podle tvrzení rímské prokuratury možnou agentkou 1.Správy StB, která po 17. listopadu 89, jako clenka proverkových komisí OF na 1.Správe FMV, proverovala dustojníky komunistické rozvedky z hlediska jejich dalšího využití. A pak že tandem rozvedek KGB/GRU u nás neco zanedbal nebo se jim „cosi" vymklo z rukou… V této souvislosti se tvrdí, že LUX tento „Primakovuv" svazek neukázal dokonce ani nikomu z vedení KDU-CSL, což ovšem nepusobí príliš verohodne. V každém prípade mu predevším sloužil jako základní materiál pro diskreditaci nejen samotného Václava Klause, ale i dalších nepohodlných lidí ODS napríc všemi jejími tehdejšími frakcemi (týká se tedy i nekterých predstavitelu dnešní Unie svobody). Klidná a tichá „krestanská" síla (viz. NN 02 a 03/2001: „LEVICOVÝ PUC VE CTYRKOALICI aneb PLES RUDÝCH UPÍRU" a „AUGUSTIN NAVRÁTIL: QUO VADIS KDU-CSL") vytvárela klidnou protiklausovskou protitransformacní opozici. O tom by mohli nejlépe vyprávet komunisty okradení zemedelští restituenti…LUX však kopie cástí svazku urcitým vybraným lidem mimo KDU-CSL pravdepodobne pujcoval… Mužeme se jenom domnívat, zda za rychlým verejným usmírením dvojice ministr zemedelství JOSEF LUX kontra tehdejší šéfredaktor hradního casopisu Respekt VLADIMÍR MLYNÁR (ve vysoce konfliktní cause zverejnení/nezverejnení konkrétních jmen príjemcu miliardových státních zemedelských subvencí, což mohlo LUXE politicky zcela znicit!!!) a následným Mlynárovým rychlým politickým vzestupem a povýšeným chováním nad Václavem Klausem, stejne tak jako nad Karlem KUHNLEM, nestojí Mlynárovo seznámení se s tímto materiálem z dílny KGB a to práve za zištné asistence Pepy LUXE jako protislužby za Mlynárovo mlcení. Pak si položme logickou otázku, proc práve Josef Lux a proc práve Vladimír Mlynár?!!! Odpoved zrejme najdeme v už zverejnených analýzách „LEVICOVÝ PUC VE CTYRKOALICI…, cást I. a II. Na druhé strane je ovšem pravdou, že levicoví intelektuálové obvykle trpí urcitým pocitem nadrazenosti a vlastní výlucnosti nad svým okolím. Mlynárovo chování k nekterým lidem je proto treba z techto duvodu rozlišovat. Pro uklidnení mnohých je treba ríct, že ne každý, ke komu se chová povýšene, je z jeho strany vydiratelný…

KLAUSUV CHOROBOPIS BESTSELER NA DRACKU…
Z psychologického profilu KLAUSE je zrejmé, že, stejne tak jako Miloš Zeman (cirou náhodou také z Prognostického Ústavu, jinak expozitury 1. správy StB, stejne jako „slavná" Ceskoslovenská akademie ved…), trpel v detství despotickou výchovou své dominantní matky. (Obe byly ucitelky…). Tím došlo u malého Václava k vytesnení ega a vyprovokování sklonu k sebestrednosti, doprovázené narcistním hysterismem. Rozhodujícím momentem pri definování osobnostní psychiky Václava Klause je abnormální prubeh emocní krivky. O dalších aspektech výchovy Klause v ranném detství radeji pomlcíme… O tuto cást života Václava Klause se však intenzivne zajímají sberaci kompromitujících materiálu z okruhu nechvalne známého dovozce zapecetených nádob „švýcarského medu" do tehdejšího okupovaného a Spojenými státy v oblasti hi-tech embargovaného Ceskoslovenska, které však ve stejné dobe vlastní med vyváželo(!!!) a reditele slušovického hotelu ve Vietnamu JUDr.Jana Šuly… (Viz. NN 05/2000: „JIRÍ PILOUS: SLUŠOVICE – PODIVNÁ HRA StB A BEZPECNOSTNÍ INFORMACNÍ SLUŽBY".

OVLÁDNI NEBO ZNIC: RUSKÁ PRESILOVKA NA CESKÉM HRIŠTI
Svazek KGB vedený na Klause predal Luxovi Primakov v rámci tradicního frakcního boje uvnitr KGB a ruské spolecnosti vubec mezi tzv. „slavjanofily" a „zapadniky", avšak s jasným zámerem DESTABILIZOVAT POMERY V CR takovým zpusobem, že se politici vzájemne budou, jak ríká dramatik Václav Havel, HAŠTERIT. HAŠTERIT natolik, že o nás, jako bandu divochu z východu, NATO i Evropa ztratí jakýkoliv zájem… K tomu mel krome mnoha jiného napomoci i masový exodus „z rasových duvodu pronásledovaných Romu", rízený z Moskvy KGB… V rómském prostredí, ve kterém pologramotná vetšina prošla mnohokrát komunistickými „detskými domovy" a veznicemi, což je skoro totéž a vetšina z této vetšiny patrí mezi osvedcené a zkušené policejní konfidenty, ostatne stejne jako vetšina „bílých" kriminálníku, nepredstavovala a nepredstavuje tato operace pro KGB žádný problém a to i opakovane – pri jakékoliv další podobné príležitosti. Viz. casopis EURO 12/2001, strana 22-23. EURO vychází ve svém clánku z informací casopisu Jane's Intelligence Digest, nejprestižnejšího svetového casopisu, zabývajícího se otázkami mezinárodní bezpecnosti. Casopis cerpá z proverených informací mezinárodní zpravodajské komunity a ta se v podobných prípadech nemýlí. KGB tedy muže podekovat Petru UHLOVI, Vladimíru MLYNÁROVI a jim podobným za jejich maximální politickou a mediální podporu této protievropské a proticeské operace!!! Vladimír Mlynár tehdy dokonce v televizi, kam má na rozdíl od jiných témer neomezený prístup, hystericky vykrikoval, že se stydí, že je Cech!!!!! Bez pomoci „páté kolony KGB" v evropské politice a masmédiích by si u nás této akce zrejme nikdo ani nevšiml. A pokud snad nekdo náhodou ano, tak zrejme ne s príliš velkým plácem… To samozrejme nic nemení na nutnosti vynaložit veškeré úsilí na co nejrychlejší integrování naprosté vetšiny rómské populace a znacné cásti ceské populace do 21. století, dríve než bude pozde. Deláme to nejen pro ne, ale zejména pro sebe. Nároky stoupají a hrozivá civilisacní propast mezi lidmi na bázi konfliktu mezi positivním mravním a duchovním smerováním na strane jedné a materiálním, morálním i duchovním primitivismem na strane druhé, se rozevírá…
Ano, politici se u nás skutecne zacali HAŠTERIT a to tak, že v roce 1997 probehl uvnitr vládnoucí a VE SVÉM CELKU prozápadní až proamerické (proclintonovské nebo probushovské?) ODS „Sarajevsky puc" proti Václavu Klausovi, jehož významným hrácem byl práve Josef LUX spolu s nekterými lídry dnešní Ctyrkoalice a jejich spojenci (napr. Josef Zieleniec, pozdeji Václav Fischer aj.). Nekolik mesícu pred Sarajevem odchází z politiky a vedení ODA vysoce deficitní ministr prumyslu a obchodu CR Vladimír Dlouhý (dlouhodobe podezíraný ze spolupráce s KGB/GRU), kterému se pres veškerou snahu nepoštestilo vládní „pravicovou" koalicní stranu ODA se svými levicovými kádry ovládnout. Odešel tedy jen velmi krátce pred tím, než se podarilo ODA, zrejme v jakémsi „náhradním rešení", alespon zlikvidovat jako reálnou politickou sílu. Likvidace probehla vyvoláním mediálne tvrde forsírované „doktorské" pseudoaféry jejího mnohaletého lídra Mgr. Jana Kalvody. Škoda, že o prípadech 1000x závažnejších spolecenských tragedií nedokáží „naše" masmedia ríct obcanum-danovým poplatníkum ani slovo…

LEGISLATIVNÍ, PRIVATISACNÍ, POLITICTÍ A JUSTICNÍ ZLOCINCI…
Seznamme se pri této príležitosti s hlavními aktéry vytvorení a pak i likvidace na ceské pomery a v rámci rekonstruované postkomunistické „Národní fronty" zdánlive NEJPRAVICOVEJŠÍ(!!!) politické strany Obcanská demokratická aliance (ODA). Jedine tak se mužeme na vlastní oci presvedcit, že ani z této strany zámerum KGB/GRU urcite žádné nebezpecí ani na okamžik nehrozilo. Osoba jejich soucasného volebního lídra a „ministra obrany" Michaela Žantovského skýtá dostatecnou záruku, že ani v budoucnu nic podobného hrozit nebude:

JAN KALVODA
„JUDr."/Mgr.Jan Kalvoda, nar. 30.10.1953 v Praze: Otec Jana Kalvody pracoval za komunismu a sovetské okupace na Ministerstvu zahranicních vecí jako diplomat. V 70./80. letech sloužil v hlavním meste Turecka Ankare. Turecko bylo frontovým státem NATO, tedy jediným státem NATO, který mel spolecnou hranici se Sovetským svazem… Sestra Jana Kalvody sloužila v 80. letech jako uklizecka na I. správe StB, tedy u komunistické rozvedky a disponovala všemi provereními, která k tomu byla zapotrebí. Byla propuštena po 17. listopadu v souvislosti s proverkami na I. správe, když vetšina dustojníku rozvedky, na rozdíl od rozvedkových uklizecek, zustala na svých místech… Mgr.Jan Kalvoda bydlel pred 17. listopadem 1989 i v 90. letech ve spolecné vile se svou sestrou na adrese Nad Santoškou 1. Každý obýval jedno patro. Za touto vilou se nachází objekt odposlechu StB popr. spojovací uzel komunistické rozvedky do zahranicí a šifrovací pracovište… V advokátní kancelári JUDr.Jana Kalvody je zamestnán i redaktor Rudého práva z první poloviny 90. let Mgr.Tomáš Rychlý… Rokycanský advokát „JUDr."/Mgr.Jan Kalvoda strávil svuj život ve vysoké politice ve strategických funkcích, které jsou z legislativního hlediska pro vývoj státu vubec nejduležitejší. V techto funkcích zásadním zpusobem nastavoval výhybky polistopadového vývoje: Zastával funkci místopredsedy vlády CR(!!!!!), reditele Úradu pro legislativu a verejnou správu CR(!!!!!). Od roku 1990 cl. Poslanecké snemovny Parlamentu CR za ODA; 90-92 poslanec CNR (zmena názvu, 90-91 za OF), clen predsednictva CNR(!!!); 1990 predseda stále komise predsednictva CNR pro bezpecnostní politiku v CR(!!!!!). 90-91 predseda Ústavne-právního výboru CNR(!!!); 91-92 místopredseda CNR(!!!). POL 91 cl. ODA; volební lídr ODA pro parlamentní volby 92; od r. 1992 predseda ODA, místopredseda vlády CR 1992-96(!!!!!), místopredseda Komise vlády CR pro prípravu Ústavy CR(!!!!!); predseda Legislativní rady vlády CR(!!!!!).

PAVEL BRATINKA
BRATINKA Pavel, Ing. – fyzik, politik, nar. 14. 3. 1946 v BRATISLAVE. Místopredseda Obcanské demokratické aliance, od roku 1992 až do roku 1996 NÁMESTEK MINISTRA ZAHRANICNÍCH VECÍ CR JOSEFA ZIELENIECE(!!!!!). 1996 – 97: ministr bez portfeje (KOORDINÁTOR TAJNÝCH SLUŽEB!!!!!). Vystudoval CVUT, fakulta jaderné a technické fyziky, fyzika pevných látek, Praha 70. Dlouhodobý pobyt na Západe v Reaktor Institut, Delft, Nizozemí 68-69, dobrovolný návrat do okupovaného Ceskoslovenska – bez následku. Za normalisace Ústav fyziky pevných látek 70-74, Ústav technického rozvoje a informací 74-81. Dnes spolu s místopredsedou ODA RNDr.Liborem Kudláckem pusobí ve firmách orientujících se na obchod s Ruskem, do kterých podle zpráv z tisku, které nebyly nikdy dementovány, už vstoupil se svým kapitálem i komunistický nomenklaturní kádr, predseda Ústredního výboru Socialistického svazu mládeže (SSM) a dnešní VELKOKAPITALISTA Martin Ulcák (známý z tunelárské causy SAZKA)… Opravdu krásná rodinka!

VLADIMÍR DLOUHÝ
DLOUHÝ Vladimír, Ing., CSc. – politik, ekonom, 31. 7. 1953 Praha. Šest let byl vyslán spolu se svými rodici na Kube. Místo podpisu Charty77 vstoupil v roce 1977 do KSC. V letech 1978-79, tedy v letech vrcholné okupacní normalisace a politických procesu s hudebníky a písnickári undergroundu a aktivisty Charty77, byl komunistickým režimem vyslán studovat na Západ na Katolickou universitu Leuven, MBA (Belgie). V letech 1977-83 ucitel VŠE, vstup do komunistických SS Lidových milicí, 83-89 ved. pracovník, nomenklaturní funkce zástupce reditele Prognostického ústavu CSAV Valtra Komárka. Predseda ZO KSC. 12/89-90 místopredseda „vlády národního porozumení" komunisty a estébáka Mariana Calfy, predseda Státní plánovací komise, 90-92 ministr hospodárství CSFR, od roku 1992 až do roku 1996 ministr prumyslu a obchodu CR. Za jeho funkcního období zacal hluboký hospodárský propad, který nás a naše vyhlídky težce poškodil v ocích NATO a Evropského spolecenství. Po odchodu z vlády se 1.9.1997 stal šéfem dozorcí rady firmy ASEA BROWN BOVERI a jejím konzultantem pro východní a strední Evropu. Dlouhodobé a intenzivní podezrení na KGB/GRU. Tomu by odpovídalo i tvrzení Miloše Zemana z roku 1994, kdy o V.Dlouhém prohlásil, že „ješte v únoru 1990 byl jako ministr federální vlády v Bruselu úkolován KGB." Místopredseda ODA (od roku 1991)…

TOMÁŠ JEŽEK
JEŽEK Tomáš, Ing., CSc. – ekonom, 15. 3. 1940 Plzen. Predseda Fondu národního majetku 1992 – 10. 6. 94, poslanec Parlamentu, predseda rozpoctového výboru Poslanecké snemovny Parlamentu (ODA). 1964-84 nepretržite (okupace neokupace) vedecký pracovník (Ekonomický ústav CSAV Praha), 85-89 vedoucí vedecký pracovník (Prognostický ústav CSAV Praha), 90 poradce federálního ministra financí. Pracovní a studijní pobyt v Evropské hospodárské komisi OSN a v Ústavu mezinárodních studií v Ženeve (67-68) Je pozoruhodné, že když Tomáš Ježek prekládal legendární „Cestu do otroctví" od F.A.Hayeka, sám velký „prognostik" Václav Klaus se mu posmíval, co to porád má s tím Hayekem. Problém je v tom, že kdyby se myšlenkami Hayeka rídila garnitura komunistických a estébáckých reformátoru, bohužel vcetne Tomáše Ježka, nikdy by zde nemohla Moskva aplikovat šokovou terapii privatizace bez tomu odpovídajícího právního prostredí. V prípade Tomáše Ježka však jeho pochybení z pocátku 90. let cástecne vyvažuje jeho pozdejší i když pozdní opatrení, tedy krok ucinený až po dokoncení privatisace národního majetku do rukou komunistické nomenklatury, estébáku, milicionáru a dalších zlocincu, spocívající v razantním prosazení „západního" modelu kontroly nad kapitálovým trhem v podobe Komise pro cenné papíry. Tato komise však mohla vzniknout po urputném boji mezi konkurencními mocenskými skupinami a zcela mimo zájem médií až po odchodu Václava Klause z vlády a po odstranení jeho cloveka a agenta I. správy StB profesora Vladislava Pavláta z cela Burzovní komory. (Viz. NN 07/2000: „UKÁZKA PAVOUKA NEJVYŠŠÍCH DUSTOJNÍKU ROZVEDKY StB CINNÝCH V EKONOMICE", strana 09).

JIRÍ SKALICKÝ
SKALICKÝ Jirí, Ing. chemik, nar. 26.04.1956 v Kolíne. KLÍCOVÁ OSOBA PRIVATISACE!!! Jeho otec Jirí Skalický (1929-1990) byl za sovetské okupace vysokým komunistickým dustojníkem Zpravodajské služby Generálního štábu CSLA, bojující po desetiletí v zájmu sovetských okupantu proti demokratickému Západu!!!!! Ing.Jirí Skalický byl poslancem za ODA od roku 1990 až do 19. 06. 1998. Soucasne zastával mimorádne duležité strategické funkce ministra pro správu národního majetku a jeho privatisaci(!!!!!), místopredsedy vlády(!!!!!) a ministra životního prostredí. V prosinci 1989 zakládající clen ODA(!!!!!), predseda ODA(!!!!!). Jirí Skalický má vzhledem ke svému cca 10-ti letému pusobení ve vrcholových funkcích ceské politiky jeden z nejkratších životopisu v KDO JE KDO V CR NA PRELOMU STOLETÍ. Konkurovat mu v tom mohou pouze další osoby, které jsou mnohými podezírané ze spolupráce s komunistickou StB nebo KGB, napr. Oldrich Kužílek, Libor Kudlácek nebo Karel Kuhnl (o nem nenajdeme nikde ani slovo!!!) – všichni tri bývalí vrcholní predstavitelé (ODA), poprípade bývalý i budoucí ministr zahranicních vecí CR a clen Rady obrany státu Josef Zieleniec. Viz. NN 23/2000: „JOSEF ZIELENIEC A JEHO KOMUNISTICKÉ ROZVEDKY".

ROMAN CEŠKA
CEŠKA Roman, Ing. – ekonom, 29. 1. 1964 Plzen. 1. námestek ministra pro správu národního majetku a jeho privatizaci ing.Jirího Skalického(!!!!!), od 6/94 predseda Fondu národního majetku(!!!!!). Vystudoval VŠE Praha, obchod, 1987. VÁŽÍ SI Václava Klause, Jozefa Zielenice, Jirího Skalického, T. Ježka. Od r. 1988 odborný pracovník v Ekonomickém ústavu CSAV(!!!!!), v roce 1990 vedoucí ekonomické rubriky casopisu Forum, pri založení ministerstva privatizace poradcem ministra Ježka(!!!!!), úcast na formulování reformního programu OF a ODA(!!!!!), od r. 92 1. nám. min. Skalického(!!!!!). Úcast na príprave restitucních a privatizacních zákonu, novel a provádecích norem(!!!!!). Prednášky o privatizaci a ekonomické reforme, z nich rada v zahranicí (Lisabon, Curych, Londýn, Brusel, Frankfurt, Víden, San Francisco, Budapešt, Ljubljana, Kijev). Absolvent spec. kurzu: Financial Services and the Banking System, Boston USA, 90. Privatization Techniques, Paríž 91: Development, Services a Management, duben, Tokyo 92. Zakládající clen ODA(!!!!!), clen ústredního snemu v letech 1990-91(!!!!!). Publikace: Ceskoslovensko na rozcestí 89, Institucionální souvislosti fungování ekonomiky 90, Privatizace v akci 91, Small Privatization in Czechoslovakia, Ljubljana 92, Privatization in Czechia, Kijev 92, Privatization in the Czech Republik 92, 92: Small Privatization in Central a Eastern Europe 93. Námet a scénár 13dílného televizního a videoseriálu Nebojte se kupónu, Praha 92. ROMAN CEŠKA, TENTO MOTOR PRIVATISACE „CESKOU CESTOU" DO RUKOU KOMUNISTICKÉ NOMENKLATURY, StB, MILICIONÁRU A DALŠÍCH DOMÁCÍCH I ZAHRANICNÍCH ZLOCINCU, BYL V ROCE 1988 PRISTIŽEN KOMUNISTICKOU POLICIÍ PRI POKUSU O UKRADENÍ AUTOMOBILU A CELÁ CAUSA BYLA NA TÉMER 10 LET POLICIÍ UKLIZENA. PRÍPAD BYL ZVEREJNEN AŽ PO UKONCENÍ PRIVATISACE. STARÁ ESTÉBÁCKÁ ZÁSADA RÍKÁ: KDO MÁ NA TY DRUHÉ DOSTATEK KOMPROMITUJÍCÍCH MATERIÁLU, MUŽE JE BEZ OBAV POUŽÍT I NA TU NEJŠPINAVEJŠÍ PRÁCI A PO POUŽITÍ JE KDYKOLIV KLIDNE ODLOŽIT… TÝKÁ SE TO ÚDAJNE I VÁCLAVA KLAUSE A JEHO ROLE V PRIVATISACI. BRZY UVIDÍME, JESTLI JE S TÍMTO SCÉNÁREM KLAUS SROZUMEN…

JIRÍ HEJLEK
HEJLEK Jirí, PhDr. – verejný cinitel, 13. 3. 1952 Praha. ST FF UK Praha, filozofie – ceština 1978, klasická rectina 1985. 78-90 ruzná zamestnání (lektor jazyku, prekladatel), od 2/90 zahranicní oddelení KC OF Praha, od 8/90 REDITEL PERSONÁLNÍHO ODBORU MINISTERSTVA ZAHRANICNÍCH VECÍ PRAHA!!!!! (za ministra zahranicí Jirího Dienstbiera!!!!!), od 3/91 – 1996, námestek ministra kultury CR. 1977-83 bytové filozofické semináre (organizování, cástecne prednášky). V období 1/89 až 7/89 signatár 4 petic (kulturních pracovníku, Nekolik vet + další), 11/89 clen stávkového výboru, 11/89-12/89 clen výjezdové skupiny KC OF, od 3/91 clen ODA a jejího politického grémia, politická orientace: krestansko-liberální konzervativec. (To ríká asi tolik, jako pravicove-levicový muslim…). Náboženství: aktivní evangelík (Ceskobratrská církev evangelická, presbyter sboru v Praze – Dejvicích). Pro nezasvecené a nepametníky: Aktivní úcast na ilegálních bytových seminárích, vždy dobre profízlovaných a díky tomu pravidelne rozhánených StB, byla za komunismu nutnou podmínkou k prijetí na tehdy vysoce prominentní Filosofickou fakultu University Karlovy a k vykonávání povolání prekladatele a lektora… Stejne tak bylo za komunismu žádoucí být aktivním verícím, pricemž funkce presbytera sboru Ceskoslovenské církve evangelické byla vítána… (To mel být samozrejme aprílový vtip. Ve skutecnosti to bylo presne naopak. Viz. mnohá sdelení o nekonecné rade represí vydané Chartou77 a Výborem na obranu nespravedlive stíhaných (VONS), která jsou k disposici na Internetu na www.cibulka.cz nebo www.cibulka.com).
Pusobení Jirího Dienstbiera ve funkci ministra a Jirího Hejlka ve funkci reditele personálního odboru ministerstva zahranicních vecí provázely zejména personální skandály. Predevším co se týce obsazení našich polistopadových zastupitelských úradu v cizine bývalými komunisty a spolupracovníky rozvedky StB. Namátkou si uvedme ty nejkriklavejší prípady „našich" velvyslancu, když u nižšího „diplomatického" personálu to bylo ješte mnohem horší:
USA – Rita Klímová – clenka KSC od 17-ti let, poc. 50. let clenka kádrovacích komisí na fakultách UK, údajne evidována jako agentka I.správy StB.
SSSR – Rudolf Slánský ml. – syn býv. gen. taj. ÚV KSC Rudolfa Slánského, kterého se v 50. letech verejne zrekl, 1965-69 clen KSC. Jako špickový agent StB pusobil plných 35 let.
Kypr – Emil Keblušek – clen normalizacního ÚV KSC
Turecko – Jaromír Johanes – poslední predlistopadový komunistický ministr zahr. vecí, odhalený agent KGB.
Bulharsko – František Barbírek – clen normalizacního ÚV KSC
Rada Evropy – Cestmír Císar – evidovaný agent StB a býv. clen ÚV KSC
Sýrie – Zdenek Nejedlý – abs. VŠP ÚV KSC, 1948-70 clen KSC
Severní Korea – Zdenek Schee – abs. stranické školy v Moskve, v roce 1968, po sovetské okupaci, zakladatel Leninského svazu mládeže
Finsko – Peter Kerlik – evidován jako agent StB, reg. c. 15991, kr. jm. ROBUR
Thajsko – Karel Stehno – evidován jako agent, reg. c. 29507 a 950701, kr. jm. KAREL
Cína – Borivoj Cuda – evidován jako agent, reg. c. 15825 a 582588, kr. jm. DOKTOR
Chile – Roman Roubal – býv. dustojník I. správy StB
Afganistan – Vladimír Vávra – evidován jako agent, reg. c. 28423, kr. jm. LOJZA
Brazílie – Jirí Kozák – evidován jako agent, reg. c. 520, 26144 a 614488, kr. jm. KUDLA
Jordánsko – František Doležel – býv. dustojník I. správy StB
Nigérie – Evžen Vacek – býv. pplk. I. správy StB a predlistopadový námestek FMZV
Kanada – Rudolf Schuster – býv. clen ÚV KSS, 1990 predseda SNR, evidován jako duverník, reg. c. 9330, bez kr. jm., od 1999 prezident SR
Švýcarsko – Miloslav Kocárek – evidován jako agent, reg. c. 36611 a 661188, kr. jm. KAREL. Pro svoji minulost zneužit (BIS?) v kauze Bamberg, namírené proti CSSD.
Venezuela – Oldrich Koristka – býv. dustojník I. správy StB
Argentina – Tibor Zlocha – býv. dustojník I. správy StB
Vietnam – Jan Gonzor – evidován jako agent VKR
Anglie – Karel Duda – evidován jako agent, reg. c. 4784 a 478488, kr. jm. PENTAGON
Itálie – Jirí Holub – evidován jako agent, reg. c. 32892, kr. jm. KANTOR
Izrael – Miloš Pojar – evidován jako agent, reg. c. 26779, kr. jm. NÁKLAD
Madarsko – Štefan Oross – evidován jako agent, reg. c. 17052 a 705288, kr. jm. OROL
Malta – Miloslav Chrobok – býv. dustojník I. správy StB
Nigerie – Jaromír César – evidován jako agent I. správy StB
KBSE – Miroslav Polreich – býv. dustojník I. správy StB
Tunisko -Ivo Kubeš – evidován jako agent, reg. c. 20938, kr. jm. BELA
Nizozemí – Jan Kozubek – evidován jako agent, reg. c. 30490, kr. jm. GIST

POMERUM NA CESKÉM MINISTERSTVU ZAHRANICNÍCH VECÍ, KTERÉ PRETRVALY NEJEN FUNKCNÍ OBDOBÍ JIRÍHO DIENSTBIERA A JIRÍHO HEJLKA, ALE I FUNKCNÍ OBDOBÍ JOSEFA ZIELENIECE A JEHO NÁMESTKU Z ODA PAVLA BRATINKY A VIKTORA DOBALA, JSOU VENOVÁNY NN 12/2000: „KOMUNISTÉ, MILICIONÁRI A ESTÉBÁCI NA MINISTERSTVU ZAHRANICNÍCH VECÍ CR, CLENSKÉHO STÁTU NATO" A NN 15/2000: „KOMUNISTICKÁ ESA A MAFIE StB REPRESENTUJÍ CR".

IVAN MAŠEK
MAŠEK Ivan, rod. jménem Svoboda, Ing. – programátor, politik, 28. 7. 1948 Praha. Poslanec Parlamentu CR (ODA), clen ústavne právního výboru(!!!!!). ST VŠE, automatizované systémy rízení, Praha 1984(!!!!!). FF UK, studium psychologie 68-69, úredník ÚDZ, propušten pro nesouhlas se vstupem vojsk 1970(!!!!!), pomoc. delník 1970-75, programátor(!), systémový programátor(!!!), vedoucí strediska software od r. 1975(!!!!!). Úcast na bytových filozofických seminárích od r. 84, zatcen a uveznen pro poburování v ríjnu 89, propušten 17. 11. 89(!!!!!), aby náhodou nezmeškal „sametovou revoluci"… Poslanec CNR od 90. POL signatár HOS, clen Prozatímního koordinacního výboru, signatár Charty 77 (88-89), zakládající clen OF, clen politické komise OF 89, zakládající clen ODA 12/89. Pro nezasvecené a nepametníky: V prípade Ivana Maška, NA ROZDÍL OD VŠECH OSTATNÍCH, byl za komunismu nesouhlas se sovetskou okupací nutnou podmínkou pro získání funkce vedoucího strediska software, o prijetí na VŠ ani nemluve…

VIKTOR DOBAL
DOBAL Viktor, Ing. – chemik, 11. 3. 1947 NITRA. Poslanec Parlamentu Ceské republiky, Poslanecká snemovna (ODA), clen ústavneprávního výboru(!!!!!), námestek ministra zahranicních vecí Josefa Zieleniece(!!!!!). ST VŠCHT Praha 70. P Hornický ústav CSAV, od 86 VÚ pro farmacii a biochemii v Praze 3, od 6/90 do 12/91 reditel Ústavu geotechniky CSAV. V 60. a 70. letech rozširoval a rozmnožoval samizdatovou literaturu, prekládal ruské disidentské autory(!!!!!), napr. A. Amalrika (knihy v originále od ruských disidentských autoru, napr. základní Amalrikovo dílo „PREŽIJE SOVETSKÝ SVAZ ROK 1984?", za které byl uveznen, poslán do vyhnanství a pak ve Španelsku sražen autem a zabit, byly v okupovaném Ceskoslovensku k mání jiste v každém knihkupectví…), v 80. letech se zabýval politologií, filozofickými aspekty prírod. ved. Zakládající clen Hnutí za obcanskou svobodu a ODA(!!!!!).

MICHAL PROKOP
PROKOP Michal, Mgr., 13. 8. 1946 Praha. Po sovetské okupaci se oženil s dcerou obávaného normalisacního námestka Ceskoslovenské televize NINOU, roz. Divišovou. Poté následovala – na dobu sovetské okupace, kdy tisíce umelcu melo zakázáno verejne vystupovat, triumfální „umelecká" kariéra: V cena Melodie 88, Zlatý štít Panton 89. Diskografie LP: 68 Blues in Soul, 71 a 90 Mesto Er, 80 Holubí Dante, 84 Kolej Yesterday, 87 Nic ve zlým, nic v dobrým, 89 Snad nám naše deti…, 90 Až si pro me prijdou. 89-92 místopredseda Svazu autoru a interpretu (SAI). Po 17.listopadu 1989 námestek ministra kultury CR, clen Ústredního snemu ODA. VÁŽÍ SI V. Havla. POL 90-92 poslanec SN FS (OF, ODA), predseda výboru sociálního a kulturního SN, clen Meziparlamentního klubu demokratické pravice OF… Dnes Michal Prokop muže, opet na rozdíl od mnohem jasnozrivejších a zásadovejších politiku, vystupovat ve verejnoprávní CT se svým – verejné mínení naprosto deformujícím – seriálem „Krásný ztráty". Za to se stal pravdepodobne nejlépe placeným spolupracovníkem verejnoprávní CT. Viz. NN 01/2001: „TELEVIZNÍ PODVOD: SVOBODA SLOVA JEN PRO SOUHLASÍCÍ!!!", strana 20.

DUŠAN NAVRÁTIL
NAVRÁTIL Dušan (02.07.1955) – zakládající clen „pravicové" ODA v Brne a po dlouhou dobu její jediný aktivní clen. Príslušnice levicové skupiny Jaroslava Šabaty a Jirího Müllera, „disidentka" Jirina Nehybová (07.04.1961), evidovaná jako spolupracovnice StB, krycí jméno „CEMENT", byla s prispením Dušana Navrátila zvolena za ODA do brnenského zastupitelstva. Bývalý poslanec ODA a predseda Komise pro kontrolu VOJENSKÉHO OBRANNÉHO ZPRAVODAJSTVÍ (VOZ) a v soucasnosti, tedy po volebním vítezství sociální demokracie, je za odmenu za své služby tento „pravicák" jmenován námestkem BEZPECNOSTNÍ INFORMACNÍ SLUŽBY (BIS). Bez ohledu na to (nebo práve proto) udržuje styky se slušovickým kádrem JUDr.Janem Šulou, který je jeho konzultantem. Dušan Navrátil pusobil i v polistopadové ekonomice. Zejména jeho úcast ve firme Informex Group a.s., preplnené podivuhodne proslulými politiky (ex-ministr obrany Antonín Baudyš, ex-ministr vnitra MUDr.Petr Cermák, bývalý predseda Fondu národního majetku Tomáš Ježek, klient FNM a privatisátor Královopolské strojírny Brno Zdenek Pánek, predstavitel vytunelované Podnikatelské banky Pavel Sehnal a rada dalších osob, v jejichž firmách se to jenom hemží estébáky), pricemž sama firma sídlí v bezprostrední blízkosti bývalých východonemeckých hranic, což vše je ve svém celku a v prípade práve techto osob víc než signifikantní. Na vysvetlenou jeho oslnující polistopadové kariéry je už témer zbytecné dodávat, že ing.Dušan Navrátil za sovetské okupace sloužil v armádní radiorozvedce proti zemím NATO a je dlouhodobe podezrelý ze spolupráce s komunistickou vojenskou tajnou službou… Bezpecnostní proverka v jeho prípade dopadla podle ocekávání na výbornou…

MICHAEL ŽANTOVSKÝ
ŽANTOVSKÝ Michael, predseda a dnešní místopredseda ODA. Otec Michaela Žantovského Jirí Žantovský (1909) byl v 50. letech na Noskove ministerstvu informací (komunistická obdoba Goebelsova ministerstva propagandy!!!). Pak odešel do Památníku národního písemnictví, byl vedoucím archivu PNP, kde rozhodoval o nákupech a prodejích, a to i do zahranicí… Strýc Michaela Žantovského byl údajne za komunismu námestkem ministra zahranicních vecí. Matka Michaela Žantovského Hana Žantovská, roz. Eislerová, narozená 04. 05. 1921, evidovaná jako spolupracovnice Centrály komunistické StB, byla za komunismu ve svobodném povolání jako spisovatelka a prekladatelka ze západních jazyku (anglictina, nemcina, francouzština). Nekolik dlouhodobých pobytu na Západe!!!!! Nikdy, dokonce ani po sovetské okupaci, nebyla ona ani její manžel za své politické postoje postiženi!!! Zrejme nebylo za co… Možná však oba byli za své postoje „v krizových letech" vyznamenáni nebo povýšeni… Michael Žantovský se narodil 03. 01. 1949 v Praze. Sestra Irena Žantovská, provdaná Irena Murray, se narodila v roce 1946. Zrejme pusobila do roku 1989 v zahranicí, aniž to pro rodinu znamenalo nejaké persekuce… Michael Žantovský vystudoval prestižní a vysoce výberovou Filosofickou fakultu Karlovy university, obor psychologie. Promoval v roce 1973. Bratranec Michaela Žantovského se jmenoval Tomáš Schilla a hrál s komunisty pronásledovanou undergroundovou skupinou Plastic People of Universe na violoncello. Matka Tomáše Schilly, tedy teta Michaela Žantovského, pritom nerušene pusobila pod umeleckým jménem Zora Beráková i pod vl. Jménem Zora Schillová jako uznávaná oficiální spisovatelka… Michael Žantovský byl v letech 1968 – 1971(?) vyslán/vysazen(?) do Kanady. Termín k návratu údajne nedodržel a svuj pobyt (pouze studijní?) výrazne prekrocil. Není známo, jestli v této dobe požádal o politický asyl nebo se v Kanade/USA zdržoval ilegálne. V Severní Americe se ho podle nepotvrzených zpráv nakonec zbavili vyhoštením zpet do komunistického Ceskoslovenska, a to údajne za prechovávání popr. distribuci drog… Po dodání zpet do okupovaného CSSR nebyl údajne Michael Žantovský, snad jako vubec jediný, postaven pred komunistický soud a odsouzen za paragraf 109, „nedovolené opuštení republiky", kde první odstavec je do 3 let. Místo trestu odnetí svobody smel dokoncit vysokou školu a mohl nastoupil jako psycholog do renomovaného Výzkumného ústavu psychiatrického v Praze-Bohnicích, kde pusobil v letech 1973-80. Na jakých zajímavých projektech tam pracoval není bohužel známo. Oficiální verze jeho životopisu v Kdo je kdo ríká, že v letech 1968-69 Michael Žantovský studoval psychologii na McGill University (Montreal) v Kanade. (Doporucujeme z mnohých duvodu porovnat jeho životopis s knihou „JAN „KATO" KAVAN – PRÍBEH OPRAVDOVÉHO CLOVEKA").
Po nekolika dalších letech v okupovaném Ceskoslovensku si Michal Žantovský dokázal získat u Husákovy sovetské okupacní správy takovou duveru, že se stal prominentním prekladatelem – publicistou. Od roku 1980 navíc ve svobodném povolání. V tomto roce se rovnež oženil s Kristinou Kicovovou. V celorepublikovém telefonním seznamu lze najít príjmení Kicov/Kicovová pouze v jediném prípade:
UTO Tel1 Název Ulice Obec
48 462153 Kicov Boris Nezvalova 647/4 Liberec
Michael Žantovský byl proveren pro preklady prímo Gustávu Husákovi a prekladatelské / tlumocnické zakázky pro pražský Hrad predstavovaly nejvetší podíl v jemu zadaných zakázkách. V roce 1988 nastoupil (byl podstaven?) jako korespondent do pražského zastoupení Tiskové agentury Reuter, kde pracoval až do „sametové revoluce". (Stejný postup ve vztahu k 17. listopadu 1989 najdeme i v prípade „zimního" generálního reditele verejnoprávní televize Jirího Hodace. Viz. NN 01/2001, Karla Kovandy, pekingského zpravodaje komunistického Rudého práva a dnešního zástupce CR v NATO, viz. NN 15/2000 a u mnohých dalších). Práce pro agenturu Reuter byla predevším spojena s prací pro Centrálu 1. Správy StB (Viz. další spolupracovník REUTERu Marian Švejda – Panevropské hnutí a a spolu s agentem StB Pavlem Naumannem zakladatel ceského Rotary klubu, novinár Ondrej Hejma – Žlutý pes a další). Vlastní „Sametovou revoluci" pak odstartoval Michael Žantovský tím, že pustil 17. listopadu 1989 do celého sveta desinformacní zprávu o „zavraždení studenta Martina Šmída", kterou odborne pripravila domácí odnož londýnské agentury Palach Press Jana „KATO" Kavana – Východoevropská informacní agentura (VIA) ve spolupráci se spolupracovnicí StB Drahomírou Dražskou a pod vedením jednoho ze „sametových" zasvecencu Petra Uhla, zete Jaroslava Šabaty…
Michael Žantovský byl, jako vysoce proverený a sledovaný korespondent pražského zastoupení Tiskové agentury Reuter, od roku 1988 clenem „ilegální skupiny" Otevrený dialog a dne 01. srpna 1989 zakládajícím clenem obnoveného Penklubu. Od 19.11.1989 pusobí v Obcanském fóru. Od prosince 1989 se stal tiskovým mluvcím Kanceláre presidenta republiky, mluvcím a poradcem presidenta republiky, reditelem sekce pro tisk a informace (leden 1990 – zárí 1992). V této funkci se spolu s tehdejším I. námestkem federálního ministra vnitra Janem Rumlem a dalším havlovým poradcem pro branne-bezpecnostní otázky Jirím Križanem podílel na televizním show – verejném odhalení predsedy konkurencní Lidové strany Josefa Bartoncíka jako dlouholetého spolupracovníka komunistické StB, který se dokonce aktivne podílel i na persekuci známého krestanského aktivisty Augustina Navrátila. Ovšem práve od Michaela Žantovského & spol. neco takového opravdu sedlo… Jirí Križan figuruje v registrech StB pod krycím jménem „Mánes", Jan Ruml je oficiálne oznacen rímskou prokuraturou za agenta StB… Navíc k tomu došlo tesne pred volbami. Tedy v dobe, kdy zákon jakoukoliv volební agitaci zakazoval. Výsledkem byl volební debakl Lidové strany a triumfální vítezství Havlova Obcanského fóra, které bylo samo prošpikováno agenty StB a KGB od shora až dolu…
Od 28.09.1992 je Michael Žantovský velvyslancem CR v USA, kde nahradil zesnulou první velvyslankyni Ritu Klímovou, bývalou manželku tajemníka ÚV KSC Zdenka Mlynáre a matku poslance a místopredsedy Unie svobody Vladimíra Mlynáre. Od roku 1996 je Michael Žantovský senátorem, kdy ho ve funkci velvyslance v USA nahradil Alexandr Vondra (17.08.1961), rovnež clovek ze skupiny kolem presidenta Václava Havla: „Za komunismu v mládí hodne cestoval" (bylo by velmi zajímavé vedet kam mladý Vondra cestoval a kdo mu tyto cesty za komunismu povolil a financoval!!!), pak Universita Karlova – geografie (1984), 1985-87 Náprstkovo muzeum – správce orientálních sbírek, 1987 – podpis Charty77, programátor v Mete, 1989-mluvcí Charty77 (opravdu raketová oposicní kariéra!!!), spoluzakládal 19.11.1989 Obcanské fórum (VŽDY V PRAVÝ CAS NA PRAVÉM MÍSTE!!!), 1990-92 v Kancelári presidenta republiky, poradce presidenta republiky pro zahranicní veci, 1992-97 I. námestek ministra zahranicních vecí CR Josefa Zieleniece (viz. NN 23/2000: „JOSEF ZIELENIEC A JEHO KOMUNISTICKÉ ROZVEDKY"), od roku 1997 je Alexandr Vondra velvyslanec CR v USA… Americká FBI musí mít z ceských velvyslancu a ceského personálu na svém území urcite nesmírnou radost…
V soucasné dobe je senátor Michal Žantovský, v roce 1997 po Mgr.Janu Kalvodovi predseda a v roce 1998 místopredseda Obcanské demokratické aliance (ODA), predsedou Výboru pro zahranicní veci, obranu a bezpecnost Senátu Parlamentu CR. Ve stínové vláde ctyrkoalice, vedené po odstoupení „rudého krestana" Cyrila Svobody JUDr.Karlem Kühnlem (DRÍVE ODA!!!), který, jak už jsme uvedli, je podle neoverených zpráv podplukovníkem StB, rídí Michael Žantovský resort obrany… NATO se má tedy na co tešit!!! Doufejme, že se nenechá zmást ceským NBÚ vedeným Tomášem Kadlecem a bezpecnostní proverku Michaela Žantovského nechá udelat ješte jednou a vlastními lidmi…
V registrech II. Správy komunistické Stb, když do registru ceskoslovenské komunistické rozvedky ani k sovetské GRU zatím nemáme prístup, je Michal Žantovský veden pod krycím jménem „Michaela Žantovská"… Michael Žantovský patrí k lidem, kterí trvají na interpretaci 17.listopadu jako spontánní a nikým neorganisované vzpoury studentu, kterí holýma rukama svrhli nelidský okupacní totalitní režim…
TÍMTO KONCÍME INVENTURU NEJPRAVICOVEJŠÍCH OFICIÁLNÍCH CESKÝCH POLITIKU „NAŠÍ" SOUCASNÉ POSTKOMUNISTICKÉ „NÁRODNÍ FRONTY". TY LEVICOVEJŠÍ SI NECHÁME NA JINDY… POROVNÁNÍM „NAŠICH" POSTKOMUNISTICKÝCH PRAVICOVÝCH A POSTKOMUNISTICKÝCH LEVICOVÝCH POLITIKU DOJDEME K ZÁVERU, ŽE MEZI NIMI NENÍ ZÁSADNÍ ROZDÍL. VETŠINA Z NICH JE MEZI SEBOU VZÁJEMNE ZAMENITELNÁ… JAK Z TOHOTO ZACAROVANÉHO KRUHU VEN? ZCELA JEDNODUŠE A NEBUDE NÁS TO ANI PRÍLIŠ BOLET: POJDME TENTOKRÁT VŠICHNI K VOLBÁM A NEVOLME PARLAMENTNÍ STRANY!!!!! PODPORME POUZE TY STRANY A POLITIKY, KTERÍ MAJÍ VE SVÉM PROGRAMU RADIKÁLNÍ DECENTRALISACI POLITICKÉ MOCI, TEDY JEJÍ PRESUNUTÍ ZE STÁVAJÍCÍCH PODVODNÝCH MOCENSKÝCH CENTER CO NEJNÍŽ DOLU, K OBCANUM-DANOVÝM POPLATNÍKUM, KTERÍ TO VŠECHNO ZE SVÝCH DANÍ PLATÍ. UŽ TOHO PROSTE BYLO PROTI NÁM A ZA NAŠE PENÍZE PRÍLIŠ MNOHO. STACÍ SE V TOMTO ÚSILÍ OPRÍT O HODNOTOVOU ALTERNATIVU, OBSAŽENOU V LISTU K SOCIÁLNÍM OTÁZKÁM „POKOJ A DOBRO", VYDANÉHO CESKOU BISKUPSKOU KONFERENCÍ.

STARÁ A „MLADÁ" RUDÁ GARDA…
Necenzurované noviny nejpozdeji od roku 1992 ve svých cláncích, dnes snadno dostupných na Internetu, velmi ostre a kriticky vnímají dusledne provedené systémové právní, ekonomické a politické kroky „pravicové" trojkoalicní vlády Václava Klause (ODS, nejpravicovejší ODA a nejkrestanštejší KDU-CSL) ve prospech komunistické nomenklatury, milicionáru, estébáku a dalších zlocincu, kterými Václav Klaus a jeho dnešní protivníci na velmi dlouhou dobu diskreditovali skutecnou politickou pravici a skutecné krestanské politiky u nás. SARAJEVO však považují za obycejný politický podraz protrelých politických, mediálních a zpravodajských intrikánu. Bylo by nemravné, aby práve oni, kterí se po celou dobu své politické kariéry velmi aktivne podíleli na polistopadovém morálním, duchovním, politickém i ekonomickém bankrotu, se díky následným mediálním manipulacím zbavili za nej jakékoliv odpovednosti, hodili tohle všechno na svého spolupachatele Václava Klause jako na jediného obetního beránka a mohli opet pred neinformovanými volici vystupovat jako neposkvrnení ctyrkoalicni politici první generace.
Je zajímavé sledovat, že práve se „sarajevským atentátem" vchází na ceskou politickou scénu nová generace politiku, napr. Vladimír Mlynár, který mel být ve vláde JOSEFA TOŠOVSKÉHO puvodne koordinátorem zpravodajských služeb. Pro urcité zdešení, které tato informace vyvolala, byl poveren problematikou národnostních menšin. Vládce nad bankovním sektorem Josef Tošovský je od zacátku 90. let podezíraný pro zmenu ze spolupráce s KGB a jeho kvapný útek z CNB, alespon podle nekterých pramenu, predešel ocekávanému negativnímu výsledku bezpecnostní proverky. Viz. NN 01/2001: „CAUSA JOSEF TOŠOVSKÝ". Jak se podle rady prípadu zdá, Rusové dokáží nekteré svoje agenty vcas varovat… Vzhledem k tomu, že Josef Lux zemrel a svazek si do USA nejspíše nevzal, jiste nekde leží, nevíme však kde. Je v rukou perspektivních a pro Moskvu prijatelných mladých politiku? Prímo u Mlynáre? U Langera? U Grosse? Breziny? Nebo u LUXu na pude ve Dvoristku?

Starí proti mladým, aneb nová agentura KGB/GRU nahrazuje spotrební materiál (agentura 1. správy StB), který bude v nejbližší dobe odložen…
Je zajímavé pozorovat dlouhodobé kontakty jednoho mladého, vysoce ambiciózního a v politickém systému a ve vztahu k tajným službám vysoce postaveného ceského politika. Tyto kontakty by podle platné americké klasifikace už samy o sobe ohrožovaly zájmy Národní bezpecnosti USA, pokud by ovšem byl tento „náš" politik americkým obcanem. Ceskou republiku však neco takového zrejme ohrozit nemuže… Ono ohrožení národní bezpecnosti USA by predstavovaly kontakty na tu skupinu bývalého komunistického managementu zbrojních závodu Prerovské strojírny, která v dobách Varšavské smlouvy tvorila stálou expozituru sovetské armádní rozvedky GRU v tomto strategickém podniku… Je velmi pravdepodobné, že silná skupina rozvedcíku GRU z bankrotujících Prerovských strojíren ve své cinnosti i nadále pokracuje, tentokrát už nikoliv pro SSSR, ale pro Putinovo „nové" Rusko, které by ovšem pod Putinovým vedením mohlo být brzy k nerozeznání od „starého" SSSR… Ostatne rozvedcíci GRU zde mají ke své práci opravdu vynikající podmínky, nebot ve VOZ (Vojenské obranné zpravodajství) již není prakticky nikdo z polistopadových nových lidí a tak proti zkušeným kádrum GRU ceská vojenská kontrarozvedka „bojuje" rukama jejich bývalých(?) „soudruhu ve zbrani"… Vzhledem k tomu, že VOZ za posledních 11 let nedokázal odhalit ani jednoho dustojníka nebo spolupracovníka KGB nebo GRU(!!!!!), vede si z hlediska Moskvy zrejme presne podle jejich plánu a instrukcí…

PRO KOHO 11 LET PRACUJE KONTRAROZVEDKA BIS?
Tajemný plukovník JAN PRINC z olomoucké expozitury BIS, v dobách úradování prozatímního reditele Stanislava Devátého dlouholetý reditel výkonu služby BIS, minimálne vrele tolerovaný krajní a extremní levicí napojenou na „studenta" Zifcáka a pres nej pravdepodobne dále na KGB, okamžite po svém nástupu do funkce reditele olomoucké expozitury likviduje zkušeného dustojníka BIS a politického vezne komunismu Vladimíra Hucína. Ten byl ješte v roce 2000 svými nadrízenými v BIS velmi dobre hodnocen a navrhován na povýšení. Dosavadní reditel olomoucké expositury BIS podplukovník ing.Petr Cástecka nastupuje pro zmenu jako vrátný do brnenské expozitury BIS, aby byl pod neustálou a spolehlivou kontrolou. Brnenská expositura BIS je totiž známá tím, že je už tradicne pevne napojena na Moskvu… (Prehled polistopadových reditelu kontrarozvedky v Brne: ing.Jirí Müller, clen klanu tajemníka Jihomoravského KV KSC Jaroslava Šabaty; RNDr.Petr Zeman, osobní sekretár Jaroslava Šabaty; RNDr.Petr Špacek, syn I. tajemníka Jihomoravského KV KSC Josefa Špacka, prímého stranického nadrízeného Jaroslava Šabaty…; Tyto informace byly za posledních 10 let zverejneny v Necenzurovaných novinách nescíslnekrát. Bez jakékoliv positivní odezvy. Výsledky pak vidíme všude kolem sebe…). Na prípadu Vladimíra Hucína a Petra Cástecky je nejlépe videt, že BIS má zrejme ve svých radách tolik spolehlivých a kvalitne vyškolených odborníku, že už pro ne nemá odpovídající uplatnení… Bohužel na výsledcích kontrarozvedky BIS v boji proti ruským tajným službám a ruskému státnímu organisovanému zlocinu, vcetne jeho ruskojazycných drogových sítí, to z neznámých duvodu není videt. Práve naopak. BIS, koordinovaná „koordinátorem všech tajných služeb" Janem „KATO" Kavanem, stejne jako zbývající tri ceské tajné služby, nedokázala za posledních 11 let odhalit ani jediného sovetského nebo ruského obchodníka s drogami nebo dokonce špiona!!! Zrejme u nás, na rozdíl od ostatních zemí této planety, žádní nejsou… Viz. zásadní materiál v NN 13/2000: „RUSKÝ STÁTNÍ ORGANISOVANÝ ZLOCIN A SVETOVÉ FINANCNÍ A POLITICKÉ TRHY". JAN PRINC, který je, jako mnohaletý „reditel výkonu služby BIS", za tento vývoj prímo zodpovedný, je tedy pravdepodobne dalším clenem RUDÉHO ORCHESTRU, který bude nepochybne jednoho dne postaven za svou cinnost/necinnost pred soud a to vcetne stávajícího šéfa BIS Jirího Ružka… Pokud je pro dnešní velení BIS nebezpecnou „extremistickou tiskovinou" i celkem neškodný mesícník politických veznu SVEDOMÍ, vydávaný ve Frýdku-Místku cecho-kanadanem a kanadským obcanem Milo Komínkem, který strávil v komunistických veznicích a koncentracních táborech 17 let(!!!), pak je to nejlepší ukázkou toho, v cí rukou je skutecná moc v této zemi. Pro základní informaci si na tomto míste pripomeneme alespon nekteré z kádru soucasné ceské kontrarozvedky, která je zrízena a financována proto, aby chránila obcany-danové poplatníky pred silami, které by mohly ohrozit jejich svobody a rovnost jejich práv a príležitostí:
1) RUŽEK JIRÍ – reditel BIS. Radou obvykle dobre informovaných osob je Jirí Ružek podezíraný z práce pro vedecko-technickou rozvedku komunistické StB, která mela svou vedecko-technickou základnu nejduležitejších spolupracovníku zejména mezi kádry Ceskoslovenské akademie ved, vedené dodnes zkušeným komunistickým udavacem profesorem Rudolfem Zahradníkem.
2) BULÁNEK ROSTISLAV, Ing. – bezpecnostní reditel BIS. K jeho osobe uvítáme další informace. Bohužel prátelé a kolegové Vladimíra Hucína v BIS jsou posledním vývojem natolik zastrašeni, že už ted myslí jenom sami sebe…
3) MENCL PETR, Mgr. – nácelník sekce vnitrní bezpecnosti BIS, bývalý a možná i soucasný clen zlocinecké organisace KSC, bývalý komunistický prokurátor. Jeho žena se stala soudkyní nejvyššího soudu… Dnes je výhodné s BIS dobre vycházet, stejne jako bylo výhodné dobre vycházet s StB a KSC…
4) PANAŠ JAN, JUDr. – reditel inspekce BIS, rovnež bývalý a možná i soucasný clen zlocinecké organisace KSC.

Tito lidé rovnež nesou, spolu s Janem Princem, kterému venujeme zvláštní odstavec, hlavní zodpovednost za uveznení Vladimíra Hucína!!!


OSOBNÍ PORTRÉT PLK. JANA PRINCE
Na dokreslení osobního profilu plk.Jana Prince zatím jenom tolik: V druhé polovine 70. let se objevil v Praze a to rovnou v prostredí pražského undergroundu kolem komunistickou StB pronásledovaných skupin Plastic People a DG307 a pak zejména kolem Charty77. Tri roky zde vystupoval jako student vysoké školy. V tomto prípade to však nebylo ani pod jménem „Ružicka", dokonce ani Ludvík Zifcák, ale jako „Jan Princ". To trech letech se své nastávající žene ing.Kvete Princové (v roce 1992 se pak pokusila za zády signatáru zlikvidovat Chartu77!!! Viz. mnohé clánky v tehdejších NN) v dále už neudržitelné situaci konecne priznal, že celou tu dobu jí, tedy své vyvolené, svým rodicum i svým prátelum z Charty77 a undergroundu lhal a žádným studentem vysoké školy není. Místo toho se celé ty roky flákal a dokonce ani nepracoval. Kdo si pamatuje pomery za komunismu, zná dobre nejméne dve veci: Každý, kdo za komunismu treba jen nekolik týdnu nepracoval, byl uveznen podle paragrafu 203 T.Z. za tzv. „príživnictví", kde už první odstavec byl do 3 let. A ta druhá vec: Každý, kdo se verejne postavil at už proti prímé sovetské okupaci a její komunistické diktature nebo se alespon s takovými lidmi stýkal, neušel nikdy pozornosti tehdejší komunistické policie SNB, at už po linii VB nebo StB. Viz. sdelení Charty77 a Výboru na obranu nespravedlive stíhaných na Internetu na www.cibulka.cz nebo www.cibulka.com. Pokud se tedy „student" Jan Princ pohyboval tri roky ve vysoce profízlovaném prostredí pražských odpurcu komunismu a pritom nepracoval, muže to s nejvetší pravdepodobností znamenat pouze dve veci: Bud zde pusobil od samého pocátku služebne, možná i jako „nelegál" pod krycí identitou, anebo ho brzy sebrali za príživu a dali mu svobodne si vybrat: Bud zacnete pracovat pro nás nebo pujdete na 3 roky pracovat jinam. A tam vás pracovat naucíme!!! V každém prípade další „odbojová" kariéra Jana Prince by temto podezrením velmi odpovídala. Po mimorádne krátkém „propagacním" uveznení zacal po Cechách kupovat velké usedlosti a prebudovávat je na jakási neoficiální víkendová shromaždovací centra príznivcu Charty77 a undergroundu. Z hlediska StB si nebylo možno prát neco lepšího. Vše a všechny mela pod dokonalou kontrolou. Krome toho zde bylo možno mnohé nebezpecné oponenty komunistického režimu kompromitovat užíváním drog, „udelat na príživnictví" a i jinak je kriminalisovat a poté v mnoha prípadech naverbovat ke spolupráci za použití kompromitujících materiálu. V prípade plukovníka Jana Prince se doposud nepodarilo zjistit, kdy, kde, v jaké hodnosti, funkci a hlavne jestli vubec nekdy absolvoval povinnou vojenskou službu… Proslýchá se neco v tom smyslu, že mu za komunismu vystavili psychiatri „papíry na hlavu" a nebyl proto schopen sloužit ani jako vojín. Tomu by odpovídala i skutecnost, že plukovník Jan Princ nesmí rídit automobil… Neco podobného pak platí i u rady dalších „nových" velících dustojníku BIS – napríklad u Petra Kadlece z líhne Jaroslava Šabaty a Petra Zemana. Ovšem v prípade pana plukovníka vojensky organisovaného sboru situace jiste víc než komická!!! Stejne tak je nutné zjistit, kolikrát v dobách sovetské okupace a komunistické diktatury smel tento chartista, trímesícní politický vezen a deklarovaný „odpurce komunismu" vycestovat z okupovaného Ceskoslovenska na Západ, aby se mohl uvedomele a ukáznene vrátit zpet do sovetského vezení… Škoda, že vedení BIS, stejne jako vedení všech dalších ceských tajných služeb, armády a ministerstva obrany i zahranicních vecí proveruje vždy samo sebe. Jinak bychom už dávno meli k jejich osobám velmi zajímavé materiály… Mužeme se jenom modlit, at je príslušné orgány NATO proverí znovu, tentokrát už doopravdy!!!

Mgr. IVAN LANGER A PREROVSKÉ GRU
Datum narození onoho nejmenovaného ambiciózního politika ve vysoké funkci odpovídá Ivanu Langerovi. V techto souvislostech mužeme spekulovat o skutecném zdroji obvykle vysoce privilegovaných informací Ivana Langera. Stejne tak je možné spekulovat o tom, kdo zprostredkovává Ivanovi Langerovi kontakty na nekteré záhadné financní skupiny. Spekulujeme jenom o tech kontaktech a obchodech, ve kterých figurují lidé oné silné skupiny GRU z Prerovských strojíren anebo jejich prátelé. O kontaktech Ivana Langera na figury z olomouckého podnikatelského nebo politického podsvetí již nemá ani smysl mluvit. Úcelovým rozbitím a prerušením pracovní kontinuity olomoucké expositury BIS, která už prišla v krátké dobe a za velmi podivných okolností o ctyri své dustojníky, zejména odklizením Vladimíra Hucína do vezení a jejího dosavadního reditele na vrátnici, se muže výrazne posílit postavení a možnosti skupiny kolem IVANA LANGERA a nekterých hospodársko-politických mafií ze zemí bývalého SSSR i odjinud, nebot organizovaný zlocin, provozovaný na prumyslové bázi, „nezná hranic". Pripomenme si, že Olomouc byla 23 let duležitým posádkovým mestem Sovetské armády a tím i GRU a III. Správy KGB… Ivan LANGER rozhodne není mužem Thatcherové ani Bushe, ale je vysokým predstavitelem svazácko – komunistické kliky ze severní Moravy. Na tyto skutecnosti není radno zapomínat.


RUSKO V CR
Pokud Rusové u nás realizují rízenou erozi státní správy, politiky a hospodárství, pak zrejme postupnou „sálamovou" taktikou diskreditace. Viz. NN 22/2000: „ZÁPADNÍ ORIENTACE CR A NAŠE CLENSTVÍ V NATO OPET OHROŽENY!!!". V prípade státní správy jsou Roman Hrubant, Olomouc a Vladimír HUCÍN proste jenom temi prvními na rade. A my, „svobodní" obcané-danoví poplatníci, si na to máme jako jejich tažný dobytek postupne zvykat a neprotivit se tomu. V opacném prípade nám pohrozí tím, co na nás vždy spolehlive platí: Že nám uberou z dnešní otýpky sena a nepodrbou nás v jejich TV Nova za naše slušné chování za uchem…

RUSKO V CR A V EVROPE: KOHL kontra MERKELOVÁ KLAUS kontra LANGER…
Rusko, zušlechtené železnou pestí Vladimíra Putina, však už dnes mírí mnohem, mnohem výš. K NATO a Evrope. Byl to práve problém nelegálního stranického financování nemecké pravicové strany CDU (problém v nejpríhodnejší dobu umele vyvolaný, i když bohužel ne umele vytvorený), kterým si Putin otevrel brány Evropy dokorán. Na základe profesionálne vedené a gradované masivní mediální kampane byl smeten legendární kanclér HELMUT KOHL, sjednotitel EVROPY a odpurce KOMUNISMU v jeho jakékoliv podobe. V cele pravicové CDU byl nahrazen východonemeckou funkcionárkou komunistického svazu mládeže a vášnivou recitátorkou sovetské poezie Angelou Merkelovou a jejími lidmi… Z dlouhodobe pripravovaného a velmi systematického postupu pri politické likvidaci KOHLA je tedy evidentní, že v bezprostrední blízkosti KOHLA musel pracovat nejméne jeden velmi zkušený agent Stasi/KGB, který likvidaci celé Kohlovy skupiny ve vedení CDU pripravil a zevnitr kontroloval, prípadne doladoval prubeh této likvidacní operace. Na základe toho, co už ted víme mužeme predpokládat, že Klausovým katem bude práve „korunní princ" ODS IVAN LANGER (když predchozím „korunním princem" ODS a nástupcem Václava Klause byl Ivan Pilip, který se spolu s Janem Bubeníkem nedávno proslavil na Kube hrdinným vyzrazením veškerých kódu, kontaktu a spojení Castrovu gestapu, címž bezprostredne ohrozil životy stovek kubánských odpurcu komunismu a clenu jejich rodin…). Langer se zrejme bude snažit využít nevyrešený problém stranického financování ODS ve svuj prospech, tedy k politické likvidaci Václava Klause a celé jeho skupiny. On sám totiž se svou nastupující garniturou svazáckých funkcionáru tehdy ve vedení ODS ješte nebyl a na nelegálním financování ODS se proto nepodílel. Je tedy víc než pravdepodobné, že Moskva muže v prípade KLAUSE použít stejne osvedcený postup, jakým byl zlikvidován HELMUT KOHL (NELEGÁLNÍ FINANCOVÁNÍ, mladší proti starším, kompromitující materiály, destruktivní hledání viníku v prípade jakéhokoli neúspechu, úcelová mocenská spojení a politické obchody, atd. Jaký je prosím rozdíl mezi bezzásadovým politickým handlem proti svým nedávným spojencum a za jejich zády na strane jedné a zradou nebo udavacstvím svých nedávných spojencu na strane druhé? Kde je ta hranice??? A je zde vubec nejaká?????). Jinak Václav KLAUS je v soucasné dobe odstaven od strategických informací, které mel k disposici jako predseda vlády. MOSKVA má nyní možnost zajistit bezkonkurencne kvalitní informacní kanály tem ambiciózním mladým politikum, vetšinou bývalým funkcionárum komunistické mládežnické organisace SSM, kterí se jí z hlediska jejích zájmu zdají perspektivní, a to bez ohledu na jejich momentální stranickou príslušnost (napr. Mlynár, Langer, Gross, Brezina, „studenští vudci" Pajerová, Ježek, atd).

ZAHRANICNÍ KONTO ODS ZALOŽILI CERMÁK A PICK V CREDIT SUISSE FIRST BOSTON VE ŠVÝCARSKU
Z tohoto duvodu NN zverejnují z preventivních duvodu a s velkým casovým predstihem informaci, která nebyla dosud zverejnena. Konto, ze kterého byla financována ODS, založil v bance Credit Suisse First Boston ve Švýcarsku ministr vnitra a místopredseda ODS MUDr.Petr Cermák a pravdepodobný agent 1. Správy Stb (komunistická rozvedka) Pedro J. Pick Waneck, nar. 16.4.1935, který emigroval (byl vysazen?) do revolucních drogových ráju Bolivie/Venezuely/Kolumbie, kde po desetiletí zurí partizánská válka marx-leninských drogových skupin a kde proto pusobila a dodnes pusobí celá legie komunistických špionu, PRACUJÍCÍCH VE SKUTECNOSTI I NADÁLE PRO MOSKVU NEBO CÍNU.

ZDENEK BAKALA, ZIELENIEC, SCHWANZENBERG, ŽANTOVSKÝ, TOŠOVSKÝ, MLÁDEK…
Pedro PICK je velice blízký spolupracovník dalšího pravdepodobného agenta rozvedky StB/KGB a „muže HRADU" Zdenka BAKALY, zakladatele nové politické strany S.O.S., na kterou už údajne dorazili 2 miliardy Kc z Moskvy… Ten „shodou okolností" pusobil v urcité dobe práve v bance Credit Suisse First Boston… Ke Zdenku Bakalovi, kterému jsme se už podrobne venovali v NN 16/2000: „OPERACE LÍPA", na doplnení zatím jenom tolik: Podle casopisu TÝDEN c. 36/2000, strana 24 – 26, kontrarozvedka BIS údajne vede na Zdenka Bakalu svazek z nehož vyplývá, že: „BAKALA JE NEJSPÍŠ AGENTEM RUSKÝCH TAJNÝCH SLUŽEB, NASAZENÝ JAKO TZV. NELEGÁL. AUTOR TO VYVOZUJE Z PRÝ NEJASNÉHO PUVODU BAKALOVÝCH RODICU. „Z RAD OSOB ZNALÝCH PRÁCE ZPRAVODAJSKÝCH SLUŽEB NESE ŽIVOTOPIS BAKALY ZNAKY TZV. NELEGÁLA SOVETSKÉ ROZVEDKY", PÍŠE SE V „DOKUMENTU", KTERÝ JEHO ŠIRITELÉ VYDÁVAJÍ ZA UKÁZKU Z AUTENTICKÉHO SVAZKU BIS. „PODLE ZPRAVODAJSKÝCH ANALYTIKU OBSAHUJE KNIHA (MITROCHINUV ARCHIV) POPIS ELITNÍHO AGENTA KGB, KTERÝ BYL DLOUHODOBE PRIPRAVOVÁN A VŠECHNY ZNAKY VEDOU PRÁVE K ZDENKU BAKALOVI". PODLE „DOKUMENTU" SE BAKALA ZASLOUŽIL O VZNIK „KOMISE PRO CENNÉ PAPÍRY", SPOLUPRACOVAL S NEKDEJŠÍM ŠÉFEM KDU-CSL JOSEFEM LUXEM, ÚZKÉ STYKY UDRŽOVAL I S BÝVALÝM MINISTREM ZAHRANICÍ A MÍSTOPREDSEDOU ODS JOSEFEM ZIELENCEM, „HRABETEM"
KARLEM SCHWARZENBERGEM, CI SENÁTOREM MICHALEM ŽANTOVSKÝM. „K DOBRÝM KONTAKTUM PATRÍ I NÁMESTEK MINISTRA FINANCÍ JAN MLÁDEK… ZVLÁŠTNÍ POZORNOSTI SE TEŠÍ BAKALOVY „DOBRÉ VZTAHY" S JOSEFEM TOŠOVSKÝM (TEN JE ÚDAJNE „JINAK SEXUÁLNE ORIENTOVÁN"). JOSEF TOŠOVSKÝ PROSADIL NA PRELOMU ROKU 1999/2000 PRODEJ CESKÉ SPORITELNY RAKOUSKÉ ERSTE BANK." NA OBRANU TOŠOVSKÉHO OSTRE VYSTOUPILY JEŠTE PRED ZVEREJNENÍM UVEDENÉHO MATERIÁLU LIDOVÉ NOVINY…" (Našim ctenárum v této souvislosti velmi doporucujeme analytický clánek v NN 01/2001: „CAUSA JOSEF TOŠOVSKÝ").

CESKÉ MINISTERSTVO FINANCÍ: JAK VYTUNELOVAT RUSKÝ DLUH
K osobe Jana Mládka uvádíme ZATÍM pouze to, že podporuje spolu s ex-ministrem financí Pavlem Mertlíkem (CSSD) prodej ruského státního dluhu ve výši nekolika set miliard korun záhadné spolecnosti FALCON a.s.. Proti prodeji této firme je dokonce i další sametový nomenklaturní kádr Miloš Zeman. Varování ex-komunistovi Mertlíkovi (do KSC vstoupil už ve svých 18-ti letech, zatím co jeden z jeho blízkých príbuzných strávil radu let v komunistických koncentrácích, kde údajne zacal spolupracovat s StB) zaslalo i ministerstvo vnitra. Vše nasvedcuje tomu, že se jedná o další operaci KGB: Po odkoupení všech ruských dluhu u Ceské republiky bude celý ruský dluh v rukou firmy FALCON a.s., která zrejme ve skutecnosti patrí Rusku popr. KGB nebo s nimi jedná ve shode. Firma úmyslne zkrachuje, pred krachem ruský dluh prodá za zlomek ceny další ruské firme a tak stále dokola. Poslední, kdo koupí to, co zbylo z ruského dluhu vuci Ceské republice, bude Rusko… Rusko tak bude oddluženo, aniž zaplatí kopejku a Ceská republika nedostane zpet ani korunu. Není to geniální podvod? Konstrukce smlouvy bude totiž postavena tak, že firma, která odkoupí pohledávku, zaplatí Ceské republice až poté, co realizuje její (i když minimální) výtežnost, k cemuž prirozene nikdy nedojde. Rozhodne tedy v tomto prípade nedojde k platbe prímo ihned pri prodeji, napr. oproti prevodu pohledávky s použitím vázaného úctu. V KGB, na rozdíl od ceské vlády, nejsou totiž prodejní hlupáci… Nemecko napr. v podobném prípade požaduje kapitalizaci svých pohledávek v úspešných ruských podnicích, které by tímto ovládlo. NN se domnívají, že i pro Ceskou republiku je mnohem výhodnejší získat kontrolu nad nalezišti ropy nebo dalších duležitých surovin na území Ruska, ci nad jinými výnosnými ruskými strategickými podniky, než se nechat takovými primitivními podvody znovu ožebracit. Jak je videt, osmimiliardový tunel KGB/Mossad, provedený nedávno Barakem Alonem v Komercní bance, je pouze jakousi prípravkou na mnohem vetší „ránu" a pro obcana-danového poplatníka je šokující sledovat, že tento prípad predstavitele Ceské republiky ani v nejmenším nepoucil. A pokud snad nekteré ano, tak pouze v tom, že v okamžiku rozhodování si musí podle vzoru Richarda Salzmanna odskocit na toaletu, aby meli pro prípad nejakého vyšetrování „neprustrelné" aliby… Zájmy Moskvy jsou u nás bohužel stále ješte mnohem silnejší, než zájem ceské politické representace posílit prakticky nulová preventivní opatrení státní správy Ceské republiky, clenského státu NATO, proti pronikání ruského státního organizovaného zlocinu na výsostné území této clenské zeme NATO…

ZAHRANICNÍ KONTO ODS A PREDVOLEBNÍ UVEZNENÍ MOURENÍNA KLAUSE…
Z techto duvodu je skutecne jenom otázkou casu, kdy se causa „konto ODS" znovu objeví na scéne. Prestože má KLAUS svuj politický zenit za sebou, nemel by odejít popraven práve temito lidmi, práve tímto zpusobem a už vubec ne práve v této dobe. Odstrelem KLAUSE a jeho skupiny by se rozpadla ODS na nekolik atomizovaných a vzájemne souperících skupinek a O TO ZREJME MEZINÁRODNÍ LEVICI S PUTINEM ZA ZÁDY JDE. Inteligentnejší clenové ODS by meli zabránit dalšímu ututlávání existence stranického konta, nebot jinak bude ODS roztrhána zevnitr i zvenku svazáky a komunisty v politice i masmédiích na kusy. Naprosto stejne, jako bylo v Nemecku roztrháno na kusy „neporazitelné" KOHLOVO vedení CDU. Navíc nejspíše krátce pred celostátními volbami… Podle nekterých dosud neoverených informací chystá krídlo Miroslava Šloufa na MV CR, predevším absolvent ruzných škol v SSSR a po vetší cást svého života komunistický vezenský dozorce soudruh PETR IBL, demonstrativní zatcení nekterých lidí, spojených s realizací privatizace, a to nekolik mesícu pred parlamentními volbami v roce 2002. Podle techto zpráv se na to soudruh IBL i soudruh Miroslav Šlouf, který v aparátu ÚV SSM zastával analogické branne-bezpecnostní postavení jako tajemník klícového 13. oddelení ÚV KSC Rudolf Hegenbart, prímo tresou… Nechtejí potrestat komunisty, milicionáre a estébáky za jejich zlociny a zkonfiskovat jejich podvodne zprivatisované majetky. Nežádají tedy spravedlnost jak pro zlocince, tak pro jejich obeti!!! Chtejí jenom pred verejností politicky demonstrovat sílu levicových idejí pokorením ideologie postkomunistické pseudopravice. Na nekolik dnu by mel být vzat do vazby na prímý pokyn Petra IBLA i Václav Klaus. Vazební duvody budou vykonstruované (HRUBANT, HUCÍN a další, kterí ješte budou na pokyn PUTINA zatceni). Zatcení Klause pred volbami pomuže nepochybne zásadním zpusobem volebním vyhlídkám CSSD a KSCM. LEVICOVÝ LID bude tímto divadlem – laciným bolševickým trikem, plne uspokojen a s obvyklou neochvejnou duverou predá své hlasy levici, aby mohl být nakonec znovu podveden. POKORENÍ VÁCLAVA KLAUSE BUDE DOKONCENO TÍM, ŽE MU DRAMATIK VÁCLAV HAVEL NAKONEC V RÁMCI VRCHOLÍCÍHO PREDVOLEBNÍHO SHOW DRAMATICKY UDELÍ MILOST…


BEZPECNOSTNÍ PROVERKY, NBÚ A IVAN LANGER
Pokud jde o Ivana Langera, bude zajímavé sledovat výsledek jeho bezpecnostní proverky z dílny NBÚ, preplneného dustojníky StB a vedeného Tomášem Kadlecem… Viz. NN 06/2000: „Z PRÍTOMNOSTI KOMUNISTICKÉHO PUCE", strana 21 – 25. Rudí chlapci z NBÚ už proverili sami sebe, pricemž clenství v KSC a StB nepredstavují z jejich hlediska pro Ceskou republiku a její spojence v NATO absolutne žádné bezpecnostní riziko, práve naopak… A ted tito lidé proverují všechny ostatní… Jak dopadnou pri techto proverkách ZÁSADNÍ odpurci komunismu a NEPOKORENÍ politictí vezni je už predem jasné. Stejne tak je jasné, jak v takových „bezpecnostních proverkách" dopadnou kádry KGB/GRU… V clenské zemi NATO, která není natolik intoxikována zkušenými kádry KGB, jako je sametove levicová CR, by napríklad politik formátu Ivana Langra nemel šanci projít jakoukoliv bezpecnostní proverkou. Zejména z duvodu jeho napojení na bývalé a soucasné kádry GRU z Prerovských strojíren… V prípade udelení bezpecnostní proverky se pouze potvrdí známá skutecnost, kterou NATO již dávno není prekvapeno, že CR ZÁSADNÍM ZPUSOBEM NEPLNÍ POŽADOVANÉ STANDARDY NATO A OHROŽUJE TÍM BEZPECNOST CELÉHO ZÁPADNÍHO SPOLECENSTVÍ.
V prípade neudelení bude neproverení Ivana Langera zneužito k politické debate o smyslu bezpecnostních proverek a o nutnosti zavedení možnosti soudního prezkumu v prípade neproverení. Zejména v otázce soudních prezkumu bezpecnostních proverek intenzivne dezinformují verejnost a poslance predlistopadové kádry komunistické rozvedky, (podle domnenek nekterých obvykle dobre informovaných lidí se jedná predevším o RUMLA, ŠUSTROVOU, ZEMANA ale i mnohé další), s apelem na zavedení soudního prezkumu a sdelování duvodu udelení ci neudelení osvedcení. To ovšem nutne povede k dekonspiraci informacních zdroju a pro analytiky KGB/GRU bude snadné odhalit a fyzicky neutralisovat informacní zdroje a nositele úniku techto informací!!! V nekterých civilizovaných evropských zemích totiž opravdu existuje možnost prezkumu spisu jiným orgánem než je ten, který vydává osvedcení. Zpravidla se v techto prípadech jedná o komise, složené ze zkušených zpravodajcu, kterí se budto k verdiktu proverovacího institutu prikloní ci nikoliv. Orgán, který provádí prezkum ovšem není SOUD! A zkušenými zpravodajci pro potreby tohoto odvolacího orgánu ovšem nejsou bývalí Stbáci… ani prátelé prátel sametového „antikomunisty" Jana Rumla. V každém prípade by NATO melo proceduru proverování Ivana Langera sledovat, nebot to muže být práve Ivan Langer, kdo bude jednou infiltrovat západní svobodnou spolecnost perspektivními a mladými politiky s PUTINEM A RUSKÝMI PENEZI ZA ZÁDY.

TESTOVÁNÍ STUPNE NAŠEHO ROZKLADU
Pod tímto zorným úhlem pohledu má zatcení dustojníku BIS Romana Hrubanta a Vladimíra Hucína naprosto jiný význam, než je obycejné vyrizování úctu mezi klikami uvnitr BIS. Promoskevská levice ted po zvolení Bushe predevším spechá a testuje své možnosti, schopnost orgánu státní správy takové provokace neutralizovat a zejména reakce verejnosti a její ochotu a schopnost klást takovému postupu úcinný odpor. Je treba s lítostí konstatovat, že levice muže být prozatím ve všech smerech velmi spokojena. Moskva samozrejme také, protože parlamentní i mimoparlamentní levice je u nás v soucasné dobe takovým zpusobem proorganizovaná, že pri otevrenejší PUTINOVE podpore, kryté prípadným výmenným obchodem s USA, který nás ceskou „parlamentní cestou" dostane opet mimo struktury NATO a Evropy (vuli našeho lidu, projevené ve „svobodných volbách", prece nelze odporovat…), dokáže bezesporu ješte podstatne vetší kousky. Viz. NN 02/2000: „TRI INTERNACIONÁLY PROTI NAŠIM SVOBODÁM".


SOVETI SE PRIPRAVOVALI NA ZMENY V EVROPE TÉMER DVACET LET!!!!!PRVNÍ VLNA AGENTU
Prícinu tohoto stavu je treba hledat jednak v systémových opatreních sovetské KGB/GRU pred prevratem a bezprostredne po prevzetí moci v roce 1989. Pokud jde o prípravu na prevzetí moci pred prevratem, první pokusy o budování nové síte se datují až k roku 1970(!!!!!), kdy GRU ci KGB zrídilo svoji expozituru ve veznici na BORECH(!!!!!) a pravdepodobne i jinde. Tam rozpracovávali uveznené predstavitele radikálních studentu a studentské funkcionáre z roku 1968(!!!!!). Obecne se predpokládá, že zde byli získání pro spolupráci s KGB první agenti, kterí byli instruování tak, že pokud nezklamou, jejich doba jednou prijde, protože normalizacní režim v CR je pouze docasný. I když nakonec tento „docasný režim" trval nekonecných 20 let… V této souvislosti je vhodné si pripomenout jména nekterých na Borech veznených ULTRALEVICOVÝCH studentských aktivistu: JIRÍ MÜLLER – polistopadový reditel civilní kontrarozvedky, PETR UHL – polistopadový reditel CTK, která, dodnes vysoce prokádrovaná, tradicne tvorí základní informacní a vlivovou bázi domácích i zahranicních tajných služeb, JAROSLAV BAŠTA, který údajne pri výsleších vyzradil StB všechny informace, po listopadu námestek kontrarozvedky, predseda branne-bezpecnostní komise CSSD a ministr pro koordinaci tajných služeb, dnes velvyslanec v Moskve…, JAN JÍRA – po 17.listopadu exponovaný predstavitel tajné služby, za prozatímního reditele STANISLAVA DEVÁTÉHO dokonce ekonomický námestek BIS, který po Devátého resignaci BIS sám rídil. Proslýchá se, že ve skutecnosti BIS Jíra rídil i po jmenování nového reditele VULTERINA…, DANIEL KUMERMANN – po 17. listopadu redaktor Rudého práva, dnes velvyslanec v Izraeli…, PETRUŠKA ŠUSTROVÁ – po listopadu predsedkyne cetných proverkových komisí a námestkyne ministra vnitra, dnes Lidové noviny, které už 11. rok nevidí, co se v této zemi deje, v cí prospech a na cí úkor…, JAN FROLÍK – jeho otec a strýc vysocí dustojníci komunistické StB, po listopadu až dodnes reditel Archivní služby ministerstva vnitra, tedy „pán nad poklady", JAROSLAV SUK – superbolševický kádr, po propuštení z krátkého vezení „odešel" do Švédska, KAREL FREUND – po listopadu reditel Cizinecké policie, kterému vítezný ruskojazycný státní organisovaný zlocin, kterým jsme dnes zaplaveni, nemuže být nikdy dost vdecný…, VAVRINEC KORCIŠ – v devadesátých letech velitel ochranky Václava Havla, jeho syn je opet redaktorem Lidových novin…, ALEŠ MACHÁCEK – v „Cibulkových seznamech" evidovaný jako agent Centrály komunistické StB, zacátkem 80. let „odešel" do Londýna za Janem „KATO" Kavanem a bývalou mluvcí Charty77 ZDENOU TOMINOVOU, tlumocnicí ze západních jazyku s absolutní pametí, manželkou JULIUSE TOMINA, bratra soucasného reditele Inspekce ministra vnitra MIKULÁŠE TOMINA, který po jejich „emigraci" ani neprišel o své zamestnání v Kriminalistickém ústavu SNB v Praze…, VLADIMÍR LAŠTUVKA – jaderný fyzik, evidovaný jako spolupracovník II. Správy StB, po 17. listopadu 1989 vstoupil do CSSD a je dnes poslancem parlamentu CR, ALEŠ BREZINA – brzy po propuštení „odešel" do Kanady a v Toronte zacal spolupracovat s manžely ŠKVORECKÝMI a dalšími podobne orientovanými vlivovými skupinami. V polovine 80. let se objevil v rozhlasové stanici Hlas Ameriky jako její torontský zpravodaj, po 17. listopadu 1989 propagátor „sametové studentské revoluce" a zurivý odpurce zverejnování seznamu dustojníku a spolupracovníku komunistické StB, denacifikace komunistického Ceskoslovenska aj. Další významní politictí odpurci denacifikace komunistického Ceskoslovenska, veznení komunisty na Borech: poslanec RUDOLF BATTEK – po listopadu predseda federálního parlamentu a politický spojenec MICHAELA „MUK" KOCÁBA, HERMAN CHROMÝ – ihned po 17.listopadu poslanec, dnes jako diplomat representuje CR v zahranicí, PETR POSPÍCHAL – skupina kolem Jaroslava Šabaty, presidentská kancelár Václava Havla, pak velvyslanec v Bulharsku, dnes provozovatel hospodských hracích automatu, ALBERT CERNÝ – skupina kolem Jaroslava Šabaty a Jirího Müllera, ihned po 17.listopadu poslanec za OF, pak CSSD, IVAN DEJMAL – po listopadu ministr životního prostredí, JAROSLAV ŠABATA – klícový ministr ve vláde PETRA PITHARTA, který zase jako první „slyšel trávu rust", JIRÍ DIENSTBIER – ve vláde „národního porozumení" KOMUNISTY A ESTÉBÁKA MARIANA CALFY první polistopadový ministr zahranicních vecí, VÁCLAV HAVEL – zrejme spoluautor (spolu s KGB) „tlusté cáry za naší vlastní minulostí" a president republiky…, a další, casto demoralisovaní, politictí vezni. Je to všechno opravdu jenom náhoda? A kdo dnes urcí, kdo z nich byl v nelidských podmínkách komunistických vezení a koncentracních táboru hrdinou a kdo selhal? Jejich vezenské svazky jsou totiž po zásahu dnes nesesaditelného podplukovníka BIS FRANTIŠKA STÁRKA, zvaného „Cunas", od roku 1989/90 nedostupné…

DRUHÁ VLNA AGENTU
Další masový nábor do rudé síte KGB, snažící se pripravit pokud možno neozbrojený státní prevrat, se pak odehrál po nástupu Michaila Gorbacova v polovine 80. let. KGB v této dobe jednak prebíral nejlepší agenty od StB, ale soucasne si budoval vlastní paralelní agenturní sít s vlastními informacními zdroji a kanály. V rámci toho si KGB zajištoval monopolní prímé vazby na své i cizí agenty, takže nebyl v žádném smeru závislý na zprostredkovaných informacích od svých poradcu, pusobících na ceskoslovenském FMV. Obecne se predpokládá, že takovým produktem prímého kontaktu na Moskvu byl i KTS s StB MICHAEL KOCÁB, vedený pod krycím jménem „MUK". (Castý návštevník vily AMÁLIE, nacházející se, jak jinak, v zámeckém areálu v Lánech…). V polovine 80. let u nás sehrála svoji nezastupitelnou a zrejme rozhodující úlohu pri príprave „revolucních" a „disidentských" ci jinak „antikomunistických" kádru také 1.Správa StB, které významným zpusobem pomáhala III. Správa StB, tedy VKR. Zejména stávající i bývalí (vetšinou „osmašedesátníci") dustojníci 1.Správy StB, bezprostredne napojeni na Gorbacova a jeho reformní „perestrojkovou" skupinu. Dochází k reaktivaci vyhozených StBáku a ti ve svém prostredí nenápadne vytvárejí, koordinují nebo ovlivnují „opozici".


DVE OPOSICE
NEKDY V TÉTO DOBE ZACÍNAJÍ EXISTOVAT DVE OPOSICE, PUSOBÍCÍ PARALELNE VEDLE SEBE. Jedna, ta dobre viditelná, estébácká a promoskevská, složená z vybraných LEVICOVÝCH disidentu a kádrových posil, dodaných StB nebo prímo KGB. Ti jako na povel zaplavili v letech 1987 – 89 disent, predevším jeho horní patra a zacali jako na bežícím pásu zakládat „oposicní skupiny" a „oposicní casopisy". Pokud vubec chodili za tuto cinnost do vezení, pak nejdríve od roku 1988 a zejména pak až v roce 1989. Vždy nakrátko a pouze tehdy, když bylo nutné opatrit jim pred neduverivou protikomunistickou verejností nezpochybnitelný „oposicní kredit" a tím i verohodnost. Druhá oposice, v zahranicních sdelovacích prostredcích a ve vysílání pro Ceskoslovensko málo patrná, vetšinou vysoce nežádaná, která ovšem o existenci estébáckého pozadí té oficiální oposice nemela ani tušení, byla složena z hlediska StB ze „spotrebního materiálu", tedy z outsideru, kterí po léta bojovali a trpeli v komunistických veznicích a lágrech. Oficiální oposice byla složena z nejlevicovejších disidentu a kádru StB a to jí zustalo do dnešního dne. Autentická oposice odpurcu komunismu v jeho jakékoliv podobe, casto hluboce verících krestanu, se ocitla po 17. listopadu 1989 v situaci, na kterou nebyla pripravena. Držiteli polistopadové moci byla autentická antikomunistická oposice vetšinou zmanipulována, koupena nebo zastrašena, rozptýlena, v umelých konfliktech postavena proti sobe a v této opotrebovací válce, bez financních a technických prostredku a opuštena všemi doma i v zahranicí, když zahranicí bohužel vždy jednoznacne podporovalo estébáckou oposici, prestala hrát jakoukoli významnejší politickou roli. Tato situace zatím dodnes trvá…